Obsługa Social Media

Winternecie spędzamy więcej czasu niż z rodziną, stąd wiemy że media społecznościowe zmieniają się z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc. Nie musisz jednak być ze wszystkim na bieżąco, zrobimy to za Ciebie.

Wskrzeszamy nieżyjące profile, resocializujemy niesforne fanpage, wprowadzamy powiew świeżości w Twoje media społecznościowe, aby prowadzić przemyślaną komunikację, budować świadomość, docierać tam gdzie nikt nie dotarł, a przede wszystkim pozyskiwać nowych klientów i odbiorców.

Od spójnej strategii komunikacji, przez obsługę profili i fanpage’y, niezapomniane materiały graficzne po angażujące, zabawne, edukujące treści i moderacje.

Social Media są skuteczne i udowadniamy to na co dzień.

Kto nad tym czuwa

Tomasz Kapuściński

Natalia Modrzyńska-Marer

Sandra
Krupa

Facebook

Jeśli ktoś mówi Ci, że Facebook już się skończył to go nie słuchaj!

Dziesiątki tysięcy firm, takich jak Twoja, codziennie wykorzystuje Facebooka w realizowaniu swoich celów, niezależnie czy jest to jedynie komunikacja, budowanie rozpoznawalności marki czy pozyskiwanie nowych klientów.

Prowadzenie Facebooka nie polega na wrzucaniu codziennie cytatów Paulo Coelho czy słodkich kotków i zbieraniu like’ów od Pań w wieku 50+.

To przemyślana komunikacja z odbiorcami, tworzenie odpowiednich treści i przekazu, które budują zaufanie, świadomość marki oraz zaangażowanie. Facebook to ogrom możliwości i platforma, na której są Twoi klienci, do których dotrzemy zarówno fanpage jak i Facebook Ads.

Daj nam kilka miesięcy i przekonaj się, że warto!

Instagram

Czemu istnieje pojęcie Instagramerki, a nie Facebookerki albo Linkedinerki? Ano właśnie z siły, z jaką Instagram potrafi oddziaływać na użytkowników.

Specyficzne zachowania odbiorców, interakcje oraz emocje, jakie towarzyszą Instagramowi sprawiają, że jest to kanał komunikacji, który idealnie wpisuje się w mnóstwo branż i marek, nie tylko dedykowanych do rynku B2C, ale również B2B.

Z odpowiednią strategią, w dopieszczonej wizualnie formie i z określonym celem działań prowadzenie Instagrama w Twojej firmie może przynieść zaskakujące rezultaty, do czego będziemy wytrwale dążyć. Szczególnie w połączeniu z Instagram Ads.

LinkedIn

Prowadzenie LinkedIn wiele osób utożsamia z poważnymi zdjęciami w poważnych strojach służbowych z jeszcze poważniejszymi stanowiskami w opisie. Wcale nie musi to tak wyglądać, a nawet jeśli pasuje Ci taka forma, to można ją ulepszyć.

Zacząć jednak należy od tego po co w ogóle nam ten LinkedIn. Do rekrutacji pracowników i działań employer brandingowych? Do rozszerzenia komunikacji firmowej o kolejny kanał z nieco inną grupą docelową? Czy może do wysyłania wiadomości na zimno do wszystkich użytkowników po kolei z nadzieją na cud?

LinkedIn, tak jak i każde inne medium, rządzi się swoimi prawami i aby go skutecznie wykorzystać w swoim biznesie, to warto te prawa poznać. Niezależnie jak wyobrażasz sobie jego wykorzystanie i co chcesz osiągnąć – pomożemy. Niekoniecznie z poważną miną na zdjęciu.

 

Sprawdź Case Study

Obsługa Social Media u nas

Transparentność

Pracujemy na Twoich kontach, więc masz do wszystkiego nieograniczony dostęp, a dane zostają na zawsze u Ciebie

Współpraca

Działamy w oparciu o ustaloną strategię
i harmonogramy, z Twoim nadzorem albo zupełnie samodzielnie

Doświadczenie

Prowadzimy dziesiątki kont w wielu branżach, wiemy jak dostosować język, przekaz i treści do zupełnie różnych grup

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi z:

Obsługa social media na innym poziomie

Pracujemy na mediaplanach przygotowywanych na kilka tygodni do przodu, wszystko jest ułożone i zaplanowane, ale potrafimy tez elastycznie dopasować się do sytuacji.

Lubimy swobodę, więc możemy zająć się w pełni pomysłami i realizacją, a Ty zyskujesz czas na rozwijanie swojego biznesu.

Pracujemy na Twoich kontach, masz pełen dostęp do danych, a nasze działania są transparentne.

Nie mamy żadnych ukrytych zapisów w umowach – pokazujemy w trakcie obsługi social media, że warto, ale jeśli coś nam po drodze się rozjedzie, to po prostu rozstajemy się po partnersku, bez żadnego problemu dla obu stron.

Zaczynamy?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy wesprzeć Twoją komunikację w Social Media

Kontakt