Pozycjonowanie stron

Zpozycjonowaniem stron jest pewien problem. Można je robić świetnie, bardzo dobrze, dobrze albo można je po prostu robić.

Niestety ostatni punkt jest dosyć często spotykany – ktoś nam jakoś pozycjonuje stronę, niby coś się dzieje, jakiś ruch jest, ale tak właściwie nic dla nas z tego nie wynika, a my często i tak nic z tego nie rozumiemy.

Pozycjonowanie stron u nas plasuje się mniej więcej na początkach tej listy, dzięki czemu wiesz, że dostosujemy działania do Twojej branży, konkurencji, możliwości budżetowych i potrzeb, aby ruch organiczny przynosił Ci klientów, a nie tylko puste kliknięcia.

Kto to u nas robi

Jacek Białas

Krzysztof Raźniak

Audyt SEO

Audyt SEO to często podstawa działań związanych z pozycjonowaniem stron. Analiza kondycji witryny pozwala zdiagnozować podstawowe problemy, z jakimi nasz serwis, sklep internetowy czy blog się mierzy, mimo że tak właściwie możemy ich na pierwszy rzut oka nie widzieć.

Błędy techniczne, nieprawidłowa struktura, niska wydajność, problemy z indeksowaniem przez roboty Google, czy różne inne problemy funkcjonalne – wszystko to ma mocno negatywny wpływ na pozycjonowanie strony oraz dodatkowo może źle oddziaływać na zachowanie użytkowników i zniechęcać ich do kontaktu z nami lub zakupu.

W ramach podstawowego audytu SEO przygotujemy listę poprawek, rekomendacji i zaleceń do wdrożenia, aby serwis mógł w pełni realizować cele firmowe.

Pozycjonowanie

Od przygotowania audytu SEO i pomocy we wdrożeniu poprawek, przez zbadanie otoczenia i możliwości biznesowych w wyszukiwarce, po stworzenie strategii, listy słów kluczowych, planu contentowego, aż po stałe tworzenie dopasowanych treści i efektywny link building.

Stawiamy zarówno na sprawdzone przez nas procesy i schematy w pozycjonowaniu jak i indywidualnie skrojone na miarę rozwiązania, które w danych warunkach będą możliwie najbardziej efektywne.

A jeśli się na tym nie znasz i nie chcesz znać to w skrócie – Twoja strona/sklep będzie lepiej widoczna w internecie. Bez lania wody i udawania, że coś robimy.

Przykładowe efekty naszych działań

(widoczność strony w wyszukiwarce Google)

Sprawdź Case Study

Pozycjonowanie stron u nas

Transparentność

Jako jedni z niewielu na rynku rozróżniamy koszt naszej obsługi i oddzielnie budżet SEO. Wiesz, ile wydaliśmy na linki, treści i inne rzeczy

Efekty

Zawsze staramy się wycisnąć max z danej sytuacji, aby pozycjonowanie było zyskowną inwestycją, a nie tylko pustym wydatkiem

Cel

Weryfikujemy możliwości biznesowe i dążymy do realnych celów pozycjonowania, a nie tylko do ładnych wykresów i tabelek

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi z:

Zaczynamy?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy wesprzeć Twoją firmę

Kontakt