Szkolenia marketingowe

P

rowadzimy cykliczne szkolenia otwarte z takich obszarów jak: Facebook, SEO i Content, Digital marketing, Performance marketing, Copywriting i inne. Sprawdź aktualny harmonogram.

Szkolenia przygotowane dla mikroprzedsiębiorców, freelancerów i pracowników różnych działów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę lub mają budżet szkoleniowy do wykorzystania :)

Zdobądź wiedzę:

Marketing internetowySocial MediaGoogle AdsSEO

FacebookSEO + ContentDigitalMarketingGrafika

Aktualne szkolenia otwarte

Szkolenia prowadzimy w formule otwartej dla każdego w formie online na żywo.

A może potrzebujesz szkolenia dedykowanego dla większej grupy?

Trenerzy

Krzysztof Raźniak

Head of Digital

Tomasz Kapuściński

Head of Social

Natalia Modrzyńska-Marer

Social Media Specialist

Klaudia Teichmann

Performance Specialist

Jacek Białas

SEO Specialist

Sandra Krupa

New Business Manager

Szkolenia Marketingowe – dlaczego warto?

Unikalne kompetencje

Odczarujemy marketing internetowy – w końcu nauczysz się wszystkiego, co do tej pory wydawało się czarną magią.  

Rozwój biznesu

Pracujemy wyłącznie na przykładach z życia. Nie teoretyzujemy tylko pokazujemy działania i efekty, dzięki którym zwiększysz obroty, dotrzesz do nowych klientów i rozwiniesz swój biznes

Dopasowana treść

Treść szkolenia dopasowujemy do grupy. Nie słuchasz o wielomilionowych kampaniach jeśli prowadzisz niewielką firmę. Samo mięcho i gotowe rozwiązania dla Twojego biznesu 

Małe grupy, większa interakcja

Zobaczysz punkt widzenia innych i wyjdziesz ze szkolenia z chęcią natychmiastowego działania

Bezpieczeństwo

Szkolenia odbywają się online – wystarczy komputer i internet

Wsparcie po szkoleniu

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie odpowiemy na każde Twoje pytanie

„Ucz się na naszych błędach, a nie na własnych.”

Krzysztof Raźniak, CEO&Head of Digital

Szkolenia marketingowe z praktykami biznesu

Jako agencja na rynku działamy od prawie 8 lat. Współpraca z wieloma podmiotami i praca na różnych budżetach pozwoliła nam nabyć odpowiednie doświadczenie i umiejętności, a także przetestować co działa, a co nie. Dzięki temu nie musisz samemu szukać rozwiązań. Pokażemy Ci je na przykładach naszych klientów.

Po szkoleniu wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami, dopasowanymi do Twojej branży. A w razie problemów nasi trenerzy są do dyspozycji.

Jako oficjalna jednostka szkoleniowa staramy się trzymać najwyższy standard. Na szkoleniach dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, które przekazujemy przedsiębiorcom, pracownikom i managerom. Jest to bardzo ważne aby efektywnie prowadzić działania wewnętrzne lub rozliczać zewnętrznych podwykonawców.

Rekomendacje

Świetna atmosfera szkolenia i mnóstwo merytorycznej wiedzy. Prowadzący wnikliwie przeanalizował wszystkie przypadki i pokazał jak sobie radzić w naszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam każdemu

Barbara Domaniuk, Emalco Enamelware

Tomek pokazał mi krok po kroku jak ustawiać kampanie, jak robić grafiki i na co zwracać uwagę. Okazuje się, że nie trzeba być grafikiem, żeby wszystko dobrze wyglądało. Świetnie podana, wartościowa wiedza.

Krystian Pasik, Domtel Telecom

Profesjonalnie przygotowane szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, dużo przydatnej wiedzy i motywacji do działania. Warto było skorzystać i polecam innym.

Katarzyna Lipińska, Ponad Architekci

Szkolenie to był strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam, że wszystko jest tak właściwie bardzo proste jak już ktoś to dobrze wytłumaczy i pokaże. Polecam szkolenia w Teksturze!

Barbara Wójcik, Express Lingua

Byłam już na wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj wszystko zostało przedstawione dokładnie tak, jak powinno. Merytorycznie bardzo wysoki poziom, dużo przykładów z życia i ćwiczeń.

Marta Chromińska, Lama Glama

Uważam, że warto było skorzystać z oferty kursów, bo każdy temat został przystępnie przedstawiony, a wiedzę wdrażam na co dzień.  Ilość pomysłów na rozwój firmy, jaka pojawia się w trakcie szkoleń jest niebywała.

Marcin Pisarek, Plisar

Jestem zadowolona ze szkoleń i polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy, profesjonalne przygotowanie i miło spędzony czas w luźnej atmosferze. Nawet skomplikowane tematy wydają się potem proste.

Anna Władzimiruk, Instytut Estetyki

Szkolenia marketingowe – dla kogo?

Właściciele firm

Zajmujący się samodzielnie marketingiem w swojej firmie lub nadzorujący pracowników,  zewnętrzne podmioty lub agencje

Pracownicy

Managerowie, specjaliści i pracownicy każego szczebla, którzy dopiero zaczynają z marketingiem lub zajmują się tą tematyką na co dzień

Freelancerzy

Blogerzy, Influencerzy i wszyscy, którzy chcą pozyskać wiedzę jak zwiększać zasięgi, skutecznie docierać do nowych odbiorców i klientów 

Jak to wygląda?

Obecnie wszystkie szkolenia otwarte są w formie online na żywo.

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

Masz pytania na temat szkoleń? Nie możesz przekonać szefa?

Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie