Konsultacje marketingowe i audyty kont

K ontrola najwyższą forma zaufania? Nie do końca jest to prawda, ale z drugiej strony warto czasami zweryfikować działania własne lub innych, obrany kierunek, posiadaną wiedzę lub zwyczajnie porozmawiać z kimś i rozwiązać dany problem.

Konsultacje marketingowe i audyty pozwalają spojrzeć na to co robimy lub ktoś dla nas robi innym okiem. Czy wszystko jest ok? Czy ktoś mnie nie oszukuje? Czy nie przepalam budżetu albo czy moja firma mogłaby być w lepszym miejscu niż jest?

Konsultacje to przede wszystkim szczera rozmowa o konkretach i niejednokrotnie garść gotowych, świeżych pomysłów do wykorzystania.

  • Konsultacje na dowolny temat, w którym będziemy w stanie pomóc – social media, reklamy, kampanie, strony internetowe i wiele więcej
  • Zespół doświadczonych specjalistów, którzy szybko dopasowują się do sytuacji i znajdują potrzebne rozwiązanie
  • Konsultacje rozliczane godzinowo lub pakiety wielu godzin do wykorzystania, a także zamknięta grupa konsultacyjna na Facebooku

Konsultacje marketingowe

Spotkajmy się online i omówmy wszystkie palące problemy, niejasności, zweryfikujmy komunikację, strategie i dobór kanałów marketingowych oraz czy prowadzone już lub dopiero planowane działania marketingowe mają w Twoim przypadku sens w ustalonym kształcie.

Konsultacje marketingowe z jednym z naszych specjalistów potrafią rozwiać wiele wątpliwości, potwierdzić słuszność działań lub całkowicie je wywrócić, niezależnie czy chodzi o social media, kampanie reklamowe, pozycjonowanie czy inne aspekty digital marketingu.

Audyt konta Facebook

Oczekiwania względem naszych profili w social media często rozmijają się z rzeczywistością, niezależnie czy odpowiadamy za nie osobiście, zatrudniamy specjalistę lub agencję.

Od przepalonych budżetów, przez zerowe reakcje na posty i reklamy, po fanów z różnych zakątków planety na profilach lokalnych, aż po złe podpinanie analityki czy zwykłe oszustwa i mydlenie oczu przez różnorakich „czarodziejów” od sociali.

Audytując konta w social mediach jesteśmy w stanie zweryfikować słuszność działań, zdiagnozować różne problemy i znaleźć na nie rozwiązanie.

Audyt konta Google Ads

Kampanie Google Ads są mało efektywne? Masz wrażenie, że można wycisnąć dużo więcej z wydawanego budżetu, ale gdzieś po drodze może być jakiś problem? Chcesz sprawdzić czy agencja lub pracownik od Adsów wywiązują się ze swoich obowiązków? Zweryfikujemy to!

Audyt strony/sklepu

Sprawdzimy, czy sklep lub strona są stworzone na miarę możliwości i Twoich potrzeb – wydajność, funkcjonalność, optymalizacja SEO, treści, UX, możliwe problemy i ich rozwiązanie (porzucone koszyki, duży współczynnik odrzuceń, niska konwersja, itp).

Konsultacje marketingowe i audyty

Rzetelność

Nie będziemy dążyć do tego, aby wytykać błędy i przejąć obsługę danego kanału, tylko zależy nam na pokazaniu prawdziwego obrazu sytuacji, jeśli wszystko będzie ok, to o tym szczerze powiemy

Doświadczenie

Ustawiliśmy setki kampanii, prowadziliśmy dziesiątki projektów z różnych branż i popełniliśmy przy tym mnóstwo błędów – dzięki temu wierzymy, że możemy słusznie doradzać

Wiedza

Nasi specjaliści, poza sporym doświadczeniem, mają też szeroką wiedzę z wielu dziedzin, a więc do Twojego biznesu podejdą holistycznie, a nie tylko zero-jedynkowo

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

Zaczynamy?

Skontaktuj się z nami i umówmy się na konsultacje lub audyt