Łączymy warstwy marketingu

Jesteśmy niedużą, ale zwinną agencją, która rozwija się w ekspresowym tempie.

Szybko dopasowujemy się do stawianych wymagań i branży, reagujemy na zmieniające się warunki, a proces decyzyjny jest u nas krótki i niekorporacyjny, przez co jesteśmy mocno elastyczni.

Przy tym wszystkim panuje u nas taka atmosfera, że nim się obejrzysz to zaprosisz nas na urodziny swojej firmy, a my będziemy podsyłać Ci fajne seriale do obejrzenia na Netflixie.

Od klientów najczęściej słyszymy – „szkoda, że nie trafiliśmy na Was wcześniej”.

Serio.

Zaangażowanie

Traktujemy Twój biznes jak swój własny. Nie ma u nas miejsca na półśrodki, angażujemy się w całości w każde zadanie i szukamy jak najlepszych rozwiązań.

Transparentność

Nie czarujemy, tylko uczciwie pokazujemy ile szacunkowo możemy zrobić i czy będzie to opłacalne.  Dokładnie wiesz, za co płacisz.

Relacje

Jesteśmy dostępni i przystępni. Dbamy o to, aby być w ciągłym kontakcie, wspólnie analizujemy pozytywy i negatywy oraz wspieramy w innych działaniach.

Uczciwość

Jeśli widzimy, że coś nie ma sensu lub biznes potrzebuje wewnętrznych zmian, a nie tylko samej reklamy, to mówimy o tym wprost.

Zespół

Nasz zespół składa się ze specjalistów o szerokich kompetencjach nie tylko marketingowych, ale również sprzedażowych czy e-commerce, co pozwala nam rozwijać Twój biznes w szerszej perspektywie. Niejedno widzieliśmy i sporo przeżyliśmy, więc odnajdziemy się w każdej sytuacji, każdej branży i (prawie) każdym budżecie.

Krzysztof Raźniak

Head of Digital

Tomasz Kapuściński

Head of Social

Sandra Krupa

New Business Manager

Natalia Modrzyńska-Marer

Social Media Specialist

Matylda
Ryś

Social Media Specialist

Klaudia
Teichmann

Performance Specialist

Jacek Białas

SEO/SEM Specialist

Sonia Chosińska

Sales Trainee

Sebastian Szulawa

E-commerce Consultant

„Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, jesteśmy mili.”
Krzysztof Raźniak, CEO&Head of Digital

Specjalizujemy się w obsłudze mediów społecznościowych, performance marketingu, pozyskiwaniu leadów i tworzeniu treści w oparciu o wykreowaną strategię komunikacji, analizę danych oraz duże pokłady pomysłowości i marketingowej intuicji.

Pracujemy dla mniejszych i większych, dla e-commerce’ów, międzynarodowych korporacji, solidnych marek z krajowego podwórka, lokalnych biznesów, maluczkich z dużymi ambicjami czy wszystkich innych, zagubionych w przestrzeni internetowej firm, które chcą w końcu coś zrobić z marketingiem.

Z niejednego chleba piec jedliśmy

Dla każdego znajdzie się u nas miejsce i czas, bo pomysłów mamy milion na sekundę i zawsze dajemy z siebie przynajmniej 100%.

Sprawdź, jak to robimy.

CASE STUDIES

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi: