Facebook i Instagram Aktualnie

Najbardziej aktualna wiedza z Facebooka
i Instagrama jaką znajdziesz w internecie!

Gwarancja zwrotu środków do 30 dni

Wznieś na wyżyny swoje działania w social mediach, pozyskuj nowych klientów, buduj rozpoznawalność i rozwijaj biznes jak nigdy przedtem!

Komunikacja i reklama na Facebooku

Jeśli ktoś Ci mówi, że Facebook to przeżytek to go nie słuchaj! Tysiące firm, takich jak Twoja, codziennie wykorzystuje Facebooka i Instagrama w realizowaniu swoich celów, niezależnie czy jest to jedynie komunikacja, budowanie rozpoznawalności marki czy pozyskiwanie nowych klientów i „twarda” sprzedaż.

Ten kurs pozwoli Ci samodzielnie prowadzić komunikację na Facebooku i Instagramie oraz reklamować swoją firmę bez potrzeby zatrudniania agencji lub specjalistów. A jeśli takich już zatrudniasz, to kurs pozwoli Ci zrozumieć na czym to wszystko polega i czego możesz oczekiwać.

Z kim spędzisz te kilka godzin?

Z social media związany jestem od ponad 8 lat, a z grafiką od ponad 11, współpracowałem z ponad 1000-cem firm w formie obsługi, szkoleń lub konsultacji.

Zarządzam rocznym budżetem reklamowym w kwocie ponad 1 500 000 zł.

Wszystko to sprawia, że o Facebooku i Instagramie mógłbym zrobić doktorat, co z drugiej strony nie bardzo ma sens, bo zanim udałoby się go skończyć to już zajdzie kolejna zmiana algorytmu.

Przez Facebooka sprzedaje zarówno mieszkania, odzież, rolety, odświeżacze do toalet, płyty fundamentowe, szkolenia na wózki widłowe, sukienki do karmienia, betonowe szamba, cateringi dietetyczne, zabawki, domy szkieletowe, książki, eko-żywność, wentylatory i mnóstwo innych produktów lub usług.

To wszystko pokaże Ci w trakcie kursu na realnych case study.

Tomasz Kapuściński

Co-owner & Head of Social

Wiedza z kursu pozwoli Ci:

Planować, tworzyć i publikować różne typy postów

Ustawiać, optymalizować i audytować reklamy

Docierać do wybranych grup odbiorców, zwiększać rozpoznawalność i sprzedaż

Pozyskiwać klientów za pomocą kampanii leadowych i kampanii na wiadomości

Wyłapywać i wykorzystywać aktualne trendy w social mediach

Efektywnie zarządzać małym i dużym budżetem reklamowym

A także dużo więcej ciekawych, przydatnych, skutecznych, niepozornych, pożytecznych, praktycznych, technicznych, eksperckich, nieoczywistych i zaskakujących informacji odnośnie tego jak w swojej firmie, niezależnie od branży, wielkości i sytuacji wyciskać max z Facebooka i Instagrama, np. w ten sposób:

Dla kogo jest ten kurs Facebook i Instagram?

Małe firmy

O zasięgu lokalnym i nie tylko – które chcą zaistnieć na rynku, znaleźć sposób na przetrwanie lub dotrzeć do nowych klientów

Specjaliści

Managerowie, specjaliści, pracownicy każego szczebla i freelancerzy, którzy dopiero zaczynają z Facebookiem lub zajmują się tą tematyką na co dzień

E-commerce

Właściciele sklepów internetowych i pracownicy, któzy zajmują się zwiększaniem przychodów z różnych kanałów digital

Średnie i duże firmy

O zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym – które samodzielnie zajmują się reklamą lub nadzorują pracowników i agencje

Czy kurs jest dla Ciebie?

Kurs Facebook i Instagram przygotowany jest zarówno dla osób, które dopiero startują, jak również dla zaawansowanych użytkowników.

Nowe osoby, przechodząc ze mną ten kurs, płynnym ruchem wejdą w świat FB i IG, ucząc się od podstaw jak prowadzić komunikację, jak tworzyć treści, jak i kiedy publikować, co robić aby zwiększać rozpoznawalność marki, jak dobierać grupy docelowe i przede wszystkim jak sprzedawać, pozyskiwać klientów i rozwijać biznes.

Zaawansowani kursanci znajdą tu najbardziej aktualną wiedzę, m.in o API konwersji, o video marketingu, o nowych sposobach optymalizacji reklam i Advanced Detailed Targeting, a także mnóstwo wskazówek, detali i tipów w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie i współpracę z klientami z wielu branż.

Gwarancja zwrotu środków

Jeśli tym kursem nie spełnię Twoich oczekiwań to zwrócimy Ci wpłaconą kwotę do 30 dni od startu kursu.

Około 6 godzin video

Wszystko czego możesz potrzebować o Facebooku i Instagramie w jednym kursie.

Kurs video Facebook i Instagram

397
  • 1 rok dostępu
  • Imienny certyfikat ukończenia kursu
  • Grupa konsultacyjna na Facebooku

Czy wiesz, że…

miesięczny koszt obsługi Facebooka przez agencję lub freelancera oscyluje w granicach 1000-4000 zł albo i więcej, zależnie skali działania i wielkości budżetu?

Wiedza z kursu i samodzielne, skuteczne działanie pozwoli Ci zaoszczędzić od 12 000 do nawet 48 000 zł w ciągu roku.

Co zawiera kurs?

8 modułów – około 5-6 godzin

Przekażemy Ci całą wiedzę, jaką mamy jako Agencja Social Media na temat Facebooka i Instagrama

Imienny certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas imienny certyfikat ukończenia szkolenia w wersji elektronicznej z unikalnym numerem seryjnym.

Dostęp do grupy specjalistów

Z kursem od razu nabywasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania z tematu Social Media i marketingu internetowego.

Rekomendacje ze szkoleń na żywo

Świetna atmosfera szkolenia i mnóstwo merytorycznej wiedzy. Prowadzący wnikliwie przeanalizował wszystkie przypadki i pokazał jak sobie radzić w naszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam każdemu

Barbara Domaniuk, Emalco Enamelware

Prowadzący pokazał mi krok po kroku jak ustawiać kampanie, jak robić grafiki i na co zwracać uwagę. Okazuje się, że nie trzeba być grafikiem, żeby wszystko dobrze wyglądało. Świetnie podana, wartościowa wiedza.

Krystian Pasik, Domtel Telecom

Profesjonalnie przygotowane szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, dużo przydatnej wiedzy i motywacji do działania. Warto było skorzystać i polecam innym.

Katarzyna Lipińska, Ponad Architekci

Szkolenie to był strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam, że wszystko jest tak właściwie bardzo proste jak już ktoś to dobrze wytłumaczy i pokaże. Polecam szkolenia w Teksturze!

Barbara Wójcik, Express Lingua

Byłam już na wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj wszystko zostało przedstawione dokładnie tak, jak powinno. Merytorycznie bardzo wysoki poziom, dużo przykładów z życia i ćwiczeń.

Marta Chromińska, Lama Glama

Uważam, że warto było skorzystać z oferty kursów, bo każdy temat został przystępnie przedstawiony, a wiedzę wdrażam na co dzień.  Ilość pomysłów na rozwój firmy, jaka pojawia się w trakcie szkoleń jest niebywała.

Aneta Pisarek, Plisar

Jestem zadowolona ze szkoleń i polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy, profesjonalne przygotowanie i miło spędzony czas w luźnej atmosferze. Nawet skomplikowane tematy wydają się potem proste.

Anna Władzimiruk, Instytut Estetyki

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

FAQ

Staraliśmy się podzielić cały kurs na moduły i lekcje tak, aby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. Jeśli masz obawy, czy w pełni wykorzystasz kurs lub chcesz jeszcze więcej o nim porozmawiać to skontaktuj się ze mną tomasz@agencjatekstura.pl
Kurs będzie na bieżąco aktualizowany, bo w temacie Social Media jestem codziennie po 10 godzin :)

Tak, wydajemy imienny certyfikat po przejściu 100% kursu. Pamiętaj, że 1 dostęp do kursu dedykowany jest tylko 1 osobie, jeśli chcesz przerabiać go w więcej osób i chcesz więcej certyfikatów, to należy kupić odpowiednio więcej dostępów. Dla całej grupy kursantów przewidujemy niższą cenę jednostkową, skontaktuj się z nami i coś zaproponujemy :)

Jeśli chcesz kupić kurs dla więcej niż 1 osoby to skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt lub na biuro@agencjatekstura.pl i napisz ile osób chcesz zapisać, a my prześlemy propozycję cenową.

Jeśli nie możesz wykonać płatności online na naszej platformie to udostępniamy inne możliwości. Skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt lub na biuro@agencjatekstura.pl

Jak najbardziej! Doświadczenie naszych kursantów pokazuje, że nie jest to pusta teoria, która zaraz zostanie zapomniana. Kurs nie tylko pozwala zrozumieć temat, ale dają gotowe narzędzia i rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia w swoich warunkach, a do tego zawsze możesz wrócić do dowolnego tematu. W razie problemów doradzimy Ci również po kursie w ramach zamkniętej grupy specjalistów, do której otrzymasz dostęp.

Masz pytania do kursu z Facebooka?

Porozmawiajmy

szkolenia-marketingowe