fbpx
strony www siedlce

/ Marketing internetowy (e-marketing)

pozycjonowanie Siedlce

Pozycjonowanie (SEO)


Strona internetowa lub sklep to tylko pierwszy krok do skutecznego pozyskiwania klientów. Warto jeszcze zapewnić ruch w naszej witrynie. Jednym z najbardziej trwałych źródeł przejść na naszą stronę www jest ruch organiczny dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie zaczyna się od audytu SEO witryny, nakreśleniu strategii i doboru słów kluczowych, poprzez optymalizację i link building. Nie można zapomnieć również o Content Marketingu, który jest obecnie motorem napędowym działań SEO. A może chciałbyś nauczyć się podstaw pozycjonowania? Sprawdź nasze szkolenie!


Szkolenie SEO

Kampanie Google Ads


Kampanie reklamowe Google, w przeciwieństwie do pozycjonowania, efekty pokazują niemal od razu. Reklamy generują bezpośrednie przejścia na stronę, które następnie mogą przyczynić się do złożenia zapytania ofertowego, wykonania telefonu do firmy lub jeszcze innej, pożądanej przez nas aktywności na stronie.

Jeśli zasięg naszych działań jest jedynie lokalny, to przy relatywnie niskim budżecie jesteśmy w stanie przeprowadzić skrojoną na miarę kampanię i pozyskać zainteresowanych użytkowników na stronie. Google to nie tylko wyszukiwarka. To również sieć reklamowa partnerów, reklamy displayowe, Google Merchant, Youtube Ads itd.

marketing internetowy
e-marketing

Content Marketing


Napisać zwykły tekst na bloga firmowego jest relatywnie łatwo. Napisać wartościowy tekst, skorelowany z działaniami SEO, klikalny i łatwy w konsumpcji, a także przeanalizowany pod kątem grupy docelowej to już zupełnie inna sprawa. Content Marketing to bardzo ważne ogniwo w strategii pozyskiwania klientów przez internet.

Ale nie tylko tekstami człowiek żyje. Warto zająć się realizacją szerszego spektrum działań contentowych, produkując teksty, grafiki, poradniki, artykuły eksperckie, ebooki, infografiki, video i wiele innych. Jeszcze wcześniej warto rozpisać co, gdzie, jak i do kogo będziemy tworzyć. Własnie w tym pomagamy.

/ E-marketing & more


Marketing internetowy to nie tylko pozycjonowanie i Google. To również kampanie reklamowe w social media, np. Facebook lub Instagram. Znamy się na tym całkiem nieźle. Sprawdź!

Obsługa Social Media
strony internetowe siedlce strony www siedlce
Scroll Up