Performance Marketing

K ampanie w naszym wykonaniu to piorunujący efekt i niemal gwarancja sukcesu. Skąd wiemy? Bo przeprowadziliśmy już ich tysiące i większość z bardzo dobrym skutkiem.

Facebook Ads, Instagram Ads, Google Ads, Youtube Ads, LinkedIn Ads to nasz chleb powszedni, na którym zjedliśmy zęby, ale nie dlatego że był suchy, tylko przez zaangażowanie, pot i łzy naszych specjalistów.

Nasze doświadczenie potwierdzić możemy przykładami sukcesu klientów, które znajdziesz poniżej, a także oficjalnym statusem partnera Google i członkiem Meta, a nie dają tego za byle co!

performance marketing

Kto to u nas robi

Klaudia Teichmann

Tomasz Kapuściński

Krzysztof Raźniak

Facebook Ads i Instagram Ads

Kampanie Facebook i Instagram to wciąż jedna z najbardziej skutecznych form pozyskiwania klientów w internecie. Kampanie sprzedażowe, na aktywność, na wiadomości, zasięgowe, remarketing i wiele więcej.

Generują sprzedaż, pozyskują kontakty, zapisy na wydarzenia, zwiększają zasięgi i pozwalają skalować biznes jak mało co.

Nie wierzysz? Wielu nie wierzyło, póki nie przyszli do nas. A potem klienci mówią, aby wyłączyć reklamy, bo nie nadążają z zapytaniami. Sprawdź przykłady naszych kampanii poniżej.

facebook ads
case study facebook ads

Mała firma, wielkie wyniki – reklama na Facebooku dla marki Plisar

opłacalność reklam na facebooku

Kampanie na Facebooku z ROAS 19 i 39

reklama na facebooku case study

60 tysięcy odbiorców reklamy na Facebooku za 50 zł

google ads

Google Ads i Youtube Ads

System reklamowy Google to natychmiastowe i mierzalne efekty, za które wiesz ile zapłacisz. Pozyskujemy leady, sprzedajemy produkty, wspieramy działania w innych kanałach, robimy ruch i zamieszanie na Twoich stronach.

Od reklam tekstowych i produktowych w wyszukiwarce po reklamy graficzne (Google Display Network) w sieci, video na Youtube, reklamy Discovery, aż po skupione na konwersjach Performance Max.

Google oferuje wiele możliwości reklamowania i docierania do potencjalnych klientów, a system Google Ads to potężne narzędzie w odpowiednich rękach. Na przykład naszych!

generowanie leadów

Generowanie leadów przez Google Ads – przykład sukcesu i porażki

case study google ads

Wzrost z 40 tys do 130 tys zł przychodu z reklam Google Ads

strategia stawek google ads

Zmiana strategii ustalania stawek Google Ads, a wzrost przychodów

LinkedIn Ads

Kampanie na LinkedIn charakteryzują się wysoką skutecznością w wybranych branżach ze względu na specyficzną, dającą się precyzyjnie określić grupę odbiorców tego medium.

Z drugiej strony należy pamiętać, że reklamy na LinkedIn nie należą do najtańszych, a więc warto wiedzieć jak je ustawiać, aby nie przepalać budżetu i osiągać sukces.

Nie musimy nawet dopowiadać, że to wiemy, prawda?

reklamy Linkedin
Sprawdź Case Study

Performance Marketing u nas

Transparentność

Pracujemy na Twoich kontach, więc masz do wszystkiego nieograniczony dostęp, a dane zostają na zawsze u Ciebie

Efekty

Zawsze staramy się wycisnąć max z danej kampanii, bazując na ustalonym zwrocie z inwestycji i opłacalności

Doświadczenie

Przeprowadziliśmy tysiące kampanii w wielu branżach, więc wiemy co może zadziałać, dzięki czemu nie przepalamy budżetów (za często)

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi z:

Zaczynamy?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy zwiększyć Twoją sprzedaż

Kontakt