Szkolenie online

Facebook & Instagram

Termin: maj 2024

Czas trwania: 12-14 godzin

799 zł brutto / uczestnik

Zostań Ninja, Supermanem, Jedi i Wiedźminem Social Media

Social Media Ninja już nie wystarcza, teraz trzeba być kimś więcej. Na szkoleniu uczymy jak w pełni wykorzystać możliwości Facebooka i Instagrama. Prowadź profile, angażuj odbiorców, kreuj emocje, buduj zaufanie i twórz efektywne reklamy swojej firmy. Social Media nie są trudne. Opanuj je i zdobywaj nowych klientów jak prawdziwy superbohater.

Szkolenie w formie online na żywo. Liczba miejsc ograniczona.

Po szkoleniu imienny certyfikat + darmowy dostęp do grupy konsultacyjnej na Facebooku.

28.0

Preferujesz szkolenie dedykowane dla większej grupy?

Skontaktuj się z nami pod numerem 609 431 437 lub mailowo: biuro@agencjatekstura.pl

Prowadzący

Tomasz Kapuściński

Head of Social

Z social media związany od ponad 8 lat, z grafiką od ponad 11. W swojej pracy łączy strategie komunikacji w mediach społecznościowych z nieszablonowym designem i twórczymi pomysłami na treści, które angażują i sprzedają. Wyznacza strategie i nadzoruje wszystkie kampanie social media klientów w Teksturze.

Tomasz Kapuściński

Head of Social

Z social media związany od ponad 6 lat, z grafiką od ponad 9. W swojej pracy łączy strategie komunikacji w mediach społecznościowych z nieszablonowym designem i twórczymi pomysłami na treści, które angażują i sprzedają. Wyznacza strategie i nadzoruje wszystkie kampanie social media klientów w Teksturze.

 Program szkolenia Facebook & Instagram

(czas trwania ok. 12-14 godzin)

Szkolenie Facebook i Instagram – dlaczego warto?

Unikalne kompetencje

Odczarujemy Social Media – w końcu nauczysz się wszystkiego, co do tej pory wydawało się czarną magią. Pozwoli Ci to pozyskiwać nowych klientów w ekspresowym tempie bez wydawania tysięcy na agencje

Rozwój biznesu

Pracujemy wyłącznie na przykładach z życia. Nie teoretyzujemy tylko pokazujemy działania i efekty, dzięki którym zwiększysz obroty, dotrzesz do nowych klientów i rozwiniesz swój biznes

Dopasowana treść

Treść szkolenia dopasowujemy do grupy. Nie słuchasz o wielomilionowych kampaniach jeśli prowadzisz niewielką firmę. Samo mięcho i gotowe rozwiązania dla Twojego biznesu 

Małe grupy, większa interakcja

Zobaczysz punkt widzenia innych i wyjdziesz ze szkolenia z chęcią natychmiastowego działania

Bezpieczeństwo

Szkolenia odbywają się online – wystarczy komputer i internet

Wsparcie po szkoleniu

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie odpowiadamy na każde pytanie

Rekomendacje

Świetna atmosfera szkolenia i mnóstwo merytorycznej wiedzy. Prowadzący wnikliwie przeanalizował wszystkie przypadki i pokazał jak sobie radzić w naszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam każdemu

Barbara Domaniuk, Emalco Enamelware

Tomek pokazał mi krok po kroku jak ustawiać kampanie, jak robić grafiki i na co zwracać uwagę. Okazuje się, że nie trzeba być grafikiem, żeby wszystko dobrze wyglądało. Świetnie podana, wartościowa wiedza.

Krystian Pasik, Domtel Telecom

Profesjonalnie przygotowane szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, dużo przydatnej wiedzy i motywacji do działania. Warto było skorzystać i polecam innym.

Katarzyna Lipińska, Ponad Architekci

Szkolenie to był strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam, że wszystko jest tak właściwie bardzo proste jak już ktoś to dobrze wytłumaczy i pokaże. Polecam szkolenia w Teksturze!

Barbara Wójcik, Express Lingua

Byłam już na wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj wszystko zostało przedstawione dokładnie tak, jak powinno. Merytorycznie bardzo wysoki poziom, dużo przykładów z życia i ćwiczeń.

Marta Chromińska, Lama Glama

Uważam, że warto było skorzystać z oferty kursów, bo każdy temat został przystępnie przedstawiony, a wiedzę wdrażam na co dzień.  Ilość pomysłów na rozwój firmy, jaka pojawia się w trakcie szkoleń jest niebywała. 

Marcin Pisarek, Plisar

Jestem zadowolona ze szkoleń i polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy, profesjonalne przygotowanie i miło spędzony czas w luźnej atmosferze. Nawet skomplikowane tematy wydają się potem proste.

Anna Władzimiruk, Instytut Estetyki

Dla kogo?

Właściciele firm

Zajmujący się samodzielnie Social Media w swojej firmie lub nadzorujący pracowników,  zewnętrzne pomioty lub agencje

Pracownicy

Managerowie, specjaliści i pracownicy każego szczebla, którzy dopiero zaczynają z Social Media lub zajmują się tą tematyką na co dzień

Freelancerzy

Blogerzy, Influencerzy i wszyscy, którzy prowadzą działania w Social Media i chcą zwiększać zasięgi, skutecznie pozyskiwać nowych odbiorców i klientów 

Certyfikat Szkoleniowy

Jako oficjalna jednostka w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych wydajemy certyfikaty, które potwierdzają nabycie odpowiednich kompetencji i świadczą o ukończeniu szkolenia, zgodnie z naszymi wymogami. 

Jak to wygląda

Szkolenia online i stacjonarne – w sali, na auli, na stadionie i nawet w piwnicy – dopasujemy się.

FAQ

Szkolenie dopasowane jest do grupy i poziomu, co oznacza, że niezależnie czy dopiero zaczynasz, masz już pewną wiedzę lub dysponujesz większymi umiejętnościami, a chcesz aktualizacji i wejścia na wyższy poziom – wykorzystasz ten czas maksymalnie.

Szkolenie jest dwudniowe i trwa około 12-14 godzin

Tak, wydajemy imienne certyfikaty po szkoleniu.

Nie nagrywamy szkoleń live, ale w ofercie posiadamy kursy wideo, które można zakupić z dostępem na cały rok. Sprawdź na kursy.agencjatekstura.pl

Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.

Zapisz na szkolenie więcej niż jedną osobę i uzyskaj rabat na wszystkich. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt i napisz ile osób chcesz zapisać na szkolenie, a my prześlemy propozycję cenową. Jeśli zbierzesz całą grupę (np. ze swojej firmy) to zaproponujemy indywidualną cenę.

Oferujemy możliwość skorzystania z innego terminu szkolenia. Należy zgłosić do nas przynajmniej na 7 dni przed ustalonym rozpoczęciem szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 7 dni decydujemy indywidualnie, zależnie od wielkości grupy na dany termin.

Jak najbardziej! Doświadczenie naszych kursantów pokazuje, że nie jest to pusta teoria, która zaraz zostanie zapomniana. Szkolenia nie tylko pozwalają zrozumieć temat, ale dają gotowe narzędzia i rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia w swoich warunkach. W razie problemów doradzimy Ci również po szkoleniu.

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

Preferujesz szkolenie dedykowane dla większej grupy?

Skontaktuj się z nami pod numerem 609 431 437 lub mailowo: biuro@agencjatekstura.pl

Szkolenie Facebook & Instagram online

Termin: maj 2024

Czas trwania: 12-14 godzin

799 zł brutto / uczestnik

Sprawdź również inne szkolenia online i kursy video:

Kurs video Facebook Aktualnie

Najbardziej aktualny kurs o Facebooku i Instagramie jaki znajdziesz

Kurs video Marketing w 1 dzień

Rozwijaj biznes dzięki wszechobecnej reklamie Google

Masz pytania do szkolenia Facebook & Instagram?

Porozmawiajmy.