fbpx
strony www siedlce

Video reklamowe

VIDEO MARKETING

 

Materiały filmowe w obecnych czasach to doskonały sposób na działania marketingowe, które budują wizerunek firmy i nie tylko. Reklamy video zdecydowanie lepiej niosą się np. na Facebooku i działają bardzo korzystnie na rozpoznawalność marki.

REKLAMY VIDEO

 

Dziś koszt obejrzenia spotu reklamowego (obejrzenia, nie wyemitowania) w zależności od platformy dystrybucji wynosi od jednego (Facebook, Instagram) do kilkunastu groszy (YouTube). Statystycznie każda marka ma 8 sekund by zaciekawić widza swoim produktem. Raporty mówią jasno, iż video marketing staje się coraz ważniejszym elementem każdej strategii reklamowej. Doskonale wiemy, że najlepiej przyswajana jest treść działająca na kilka naszych zmysłów. Dzięki video jesteśmy w stanie komunikować się za pomocą obrazu, dźwięku i co najważniejsze emocji i opowiedzianej historii. Jako ludzie jesteśmy naturalnie predysponowani do komunikacji poprzez video i przetwarzamy je blisko 10 000 razy szybciej niż najlepiej napisany tekst.

REKLAMY VIDEO FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE

 

Niskie koszty emisji tego typu reklam w przeciwieństwie do mediów tradycyjnych pozwalają wypłynąć małym i średnim firmom. Video nie zawsze polega na bezpośredniej sprzedaży danego produktu lub usługi, a pozwala w przyjazny sposób budować świadomość, rozpoznawalność oraz zachęcić widza do interakcji z marką. Statystyki pokazują, że 90% firm, które skorzystały z video marketingu w internecie planują kontynuować te działania.

VIDEO RELACJE

 

Bardzo modne jest również przekazywanie informacji z życia firmy w postaci video. Łatwa do zrobienia forma z pewnością zaciekawi internautę dużo bardziej niż przeczytanie suchej notatki prasowej.

strony internetowe siedlce strony www siedlce
Scroll Up