strony www siedlce

Sklepy Internetowe

/ eWWWolucja Twojej sprzedaży

Projektowanie sklepów internetowych zaczyna się od stworzenia całego modelu sprzedaży online. Nie wystarczy witryna z produktami. Należy zaplanować wszystko od pozyskania klienta, przez łatwą nawigację po sklepie, dokonanie zakupu i przeprocesowanie zamówienia, aż do odbioru towaru. Ma być łatwo i przyjemnie dla klienta, niezależnie czy sklep jest na kilkanaście produktów czy na kilka tysięcy.

/ Analiza

Nie wróżymy z fusów. Wolimy bazować na statystykach i dostępnych danych. Badamy liczby, konkurencje, potencjał rynku i na podstawie uproszczonej analizy sytuacji przedstawiamy najlepsze rozwiązania co do sklepu internetowego.

Zapytaj o wycenę
/ Dostosowanie do różnych urządzeń

Priorytetem przy tworzeniu sklepu internetowego jest jego pełna funkcjonalność na telefonach i tabletach. Trendów w internecie nie da się oszukać – z roku na rok liczba użytkowników tych urządzeń wzrasta, a co za tym idzie sposób kupowania się zmienia. Obecnie nie można pozwolić sobie na brak wersji dostosowanej do urządzeń mobilnych. Wszystkie nasze sklepy internetowe spełniają te wymogi.

/ Nie tylko sklep

Motorem napędowym każdego sklepu są produkty. Własne zdjęcia, merytoryczne opisy z użyciem języka korzyści oraz z zasadami SEO, wszelkie przydatne parametry jak wymiary, waga, itd. Wszystko to ma znaczenie w podjęciu decyzji zakupowej przez klienta. Jeśli dysponujesz jedynie towarem, a nie masz do niego przygotowanych niezbędnych materiałów – zajmiemy się tym.

Fotografia produktowa
strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up