Szkolenie WordPress

Kompleksowy kurs od zera jak tworzyć i zarządzać stronami na WordPressie

PHP, SQL, CSS, HTML, SSL, DIV, HREF  – czy już na sam widok różnych dziwnych pojęć masz ochotę zrezygnować?

A co powiesz na to, że tworzenie prostych stron będzie dla Ciebie tak łatwe, jak dodanie posta na Facebooku lub wysłanie maila? 

WordPress daje niesamowite możliwości korzystania z gotowych rozwiązań, a budowanie stron może być na zasadzie “przeciągnij i upuść”. Nie musisz posiadać wiedzy programistycznej czy znać języka HTML, aby tworzyć i zarządzać stronami internetowymi. Szkolenie WordPress wyjaśni Ci wszystko w przystępny sposób, pokażemy co, gdzie i jak.

A jeśli posiadasz nieco większą wiedzę, to dopasujemy poziom i poruszymy zaawansowane tematy.

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie nawet do 100%

Skontaktuj się z nami pod numerem 609 431 437 lub mailowo: biuro@agencjatekstura.pl

Szkolenie

WordPress

Online lub

Stacjonarnie

Czas trwania: 16h

Termin: do ustalenia

1670.00 zł netto

Zapisz się

Szkolenie WordPress

Online lub Stacjonarnie

Czas trwania: 16h

Termin: do ustalenia

1670.00 zł netto

Zapisz się

Szkolenie WordPress – dlaczego warto?

Unikalne kompetencje

Odczarujemy tworzenie stron internetowych – nauczysz się wszystkiego, co do tej pory wydawało się czarną magią.  Pozwoli Ci to samodzielnie wpływać na wygląd i kształt witryny firmowej

Przystępna wiedza

Pokażemy krok po kroku czego szukać, gdzie kliknąć i co wybrać. Przećwiczysz i będziesz w stanie samodzielnie to powtórzyć. A potem stworzysz świetną witrynę dla swojej firmy

Dopasowana treść

Treść szkolenia dopasowujemy do grupy. Zaczniemy od zera lub od pewnego poziomu. Samo mięcho i gotowe rozwiązania dla Twojego biznesu 

Dopasowany termin i mała grupa

Mała grupa pozwala ustalić dogodny dla każdego termin oraz godziny. Zobaczysz punkt widzenia innych i wyjdziesz ze szkolenia z chęcią natychmiastowego działania

Bezpieczeństwo

W związku z COVID-19 szkolenia odbywają się online lub w niektórych sytuacjach stacjonarnie z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa sanitarnego. Jesteśmy dobrze przygotowani

Darmowe konsultacje

Nie zostawimy Cię samego po szkoleniu! Masz bezpośredni kontakt z trenerem, możesz swobodnie konsultować telefonicznie lub mailowo wprowadzaną wiedzę w życie

 Program szkolenia WordPress

(czas trwania ok. 16 godzin – 2 dni)

Trenerzy

Krzysztof Raźniak

Head of Digital

Marketer o szerokim spektrum umiejętności i wiedzy, którą z zamiłowaniem dzieli się na szkoleniach. Od tworzenia stron wiele lat temu zaczęła się jego poważna przygoda z tematem marketingu. Do tej pory dziesiątki stworzony stron na WordPressie i setki godzin spędzone na analizie nawet najmniejszego problemu. Efektywnie łączy marketing, umiejętność tworzenia ciekawych treści, analizę danych i wiedzę na temat tworzenia stron na WordPressie, co zaowocuje pozyskaniem szerokiego spektrum wiedzy na szkoleniu.

Szkolenie WordPress – dla kogo?

Właściciele firm

Zajmujący się samodzielnie stroną internetową w swojej firmie lub nadzorujący pracowników,  zewnętrzne podmioty lub agencje

Pracownicy

Managerowie, specjaliści i pracownicy każdego szczebla, którzy dopiero zaczynają z tematem WordPressa lub zajmują się tym na co dzień

Freelancerzy

Blogerzy, Influencerzy i wszyscy, którzy chcą pozyskać wiedzę jak tworzyć i rozwijać swoją stronę lub bloga na WordPressie 

Rekomendacje

Świetna atmosfera szkolenia i mnóstwo merytorycznej wiedzy. Prowadzący wnikliwie przeanalizował wszystkie przypadki i pokazał jak sobie radzić w naszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam każdemu

Barbara Domaniuk, Emalco Enamelware

Tomek pokazał mi krok po kroku jak ustawiać kampanie, jak robić grafiki i na co zwracać uwagę. Okazuje się, że nie trzeba być grafikiem, żeby wszystko dobrze wyglądało. Świetnie podana, wartościowa wiedza.

Krystian Pasik, Domtel Telecom

Profesjonalnie przygotowane szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, dużo przydatnej wiedzy i motywacji do działania. Warto było skorzystać i polecam innym.

Katarzyna Lipińska, Ponad Architekci

Szkolenie to był strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam, że wszystko jest tak właściwie bardzo proste jak już ktoś to dobrze wytłumaczy i pokaże. Polecam szkolenia w Teksturze!

Barbara Wójcik, Express Lingua

Byłam już na wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj wszystko zostało przedstawione dokładnie tak, jak powinno. Merytorycznie bardzo wysoki poziom, dużo przykładów z życia i ćwiczeń.

Marta Chromińska, Lama Glama

Uważam, że warto było skorzystać z oferty kursów, bo każdy temat został przystępnie przedstawiony, a wiedzę wdrażam na co dzień.  Ilość pomysłów na rozwój firmy, jaka pojawia się w trakcie szkoleń jest niebywała.

Marcin Pisarek, Plisar

Jestem zadowolona ze szkoleń i polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy, profesjonalne przygotowanie i miło spędzony czas w luźnej atmosferze. Nawet skomplikowane tematy wydają się potem proste.

Anna Władzimiruk, Instytut Estetyki

Certyfikat Szkoleniowy

Jako oficjalna jednostka w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych wydajemy certyfikaty, które potwierdzają nabycie odpowiednich kompetencji i świadczą o ukończeniu szkolenia, zgodnie z naszymi wymogami. 

Jak to wygląda

Szkolenia online i stacjonarne – w sali, na auli, na stadionie i nawet w piwnicy – dopasujemy się.

FAQ

W ciągu całego roku aktywne czasowo są projekty szkoleniowe z takich programów jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy lub Programy Regionalne. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy jakie masz możliwości.

Jeszcze przed całą sytuacją prowadziliśmy szkolenia online, zatem jesteśmy do tego dobrze przygotowani. Prowadzimy również szkolenia stacjonarnie, ale obecnie w nieco ograniczonej formie ze względów bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami i ustalimy dogodną formę.

Szkolenie dopasowane jest do grupy i poziomu, co oznacza, że niezależnie czy dopiero zaczynasz, masz już pewną wiedzę lub dysponujesz większymi umiejętnościami, a chcesz aktualizacji i wejścia na wyższy poziom – wykorzystasz ten czas maksymalnie.

Szkolenie jest dwudniowe i trwa około 16 godzin

Tak, wydajemy imienne certyfikaty po szkoleniu.

Masz do wykorzystania 2 godziny darmowych konsultacji z trenerem, a do tego przesyłamy materiały, linki i prezentację no i w miarę naszych możliwości pomagamy również później

Zapisz na szkolenie więcej niż jedną osobę i uzyskaj rabat na wszystkich. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt i napisz ile osób chcesz zapisać na szkolenie, a my prześlemy propozycję cenową. Jeśli zbierzesz całą grupę (np. ze swojej firmy) to zaproponujemy indywidualną cenę. Do tego zapisz się do naszego tekstulettera i śledź nas na Facebooku, gdzie czasami udostępniamy kody rabatowe na szkolenia.

Szkolenia stacjonarne odbywają się w naszych salach w Siedlcach, Warszawie lub w dowolnym miejscu w Polsce gdy uda się zebrać odpowiednią grupę. Szkolenia online możesz przejść z dowolnego miejsca na ziemi.

Oferujemy możliwość skorzystania z innego terminu szkolenia. Należy zgłosić do nas przynajmniej na 7 dni przed ustalonym rozpoczęciem szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 7 dni decydujemy indywidualnie, zależnie od wielkości grupy na dany termin.

Jak najbardziej! Doświadczenie naszych kursantów pokazuje, że nie jest to pusta teoria, która zaraz zostanie zapomniana. Szkolenia nie tylko pozwalają zrozumieć temat, ale dają gotowe narzędzia i rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia w swoich warunkach. W razie problemów doradzimy Ci również po szkoleniu.

Uzyskaj dofinansowanie nawet do 100% na szkolenie

Skontaktuj się z nami pod numerem 609 431 437 lub mailowo: biuro@agencjatekstura.pl

Szkolenie

WordPress

Online lub

Stacjonarnie

Czas trwania: 16h

Termin: do ustalenia

1670.00 zł netto

Zapisz się

Szkolenie WordPress

Online lub Stacjonarnie

Czas trwania: 16h

Termin: do ustalenia

1670.00 zł netto

Zapisz się

Sprawdź również inne szkolenia:

Facebook & Instagram

Zostań Ninja, Supermanem, Jedi i Wiedźminem Social Media

Google Ads

Dowiedz się jak w prosty i skuteczny sposób docierać do Twoich klientó w internecie

Pozycjonowanie

Sprawdź dokładnie na czym polega pozycjonowanie strony i pozyskiwanie “darmowego” ruchu

Masz pytania do szkolenia tworzenia stron internetowych?

Porozmawiajmy

Kontakt
szkolenia-marketingowe