strony www siedlce

Szkolenie Facebook

Jak skutecznie pozyskiwać klientów przez Facebooka?

 

Cel: Możliwość samodzielnego tworzenia reklam i poruszania się w systemie reklamowym facebooka w celu rozszerzenia świadomości marki pozyskania nowych klientów.

Co otrzymujesz?: Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, Materiały dydaktyczne wykorzystane na szkoleniu, Możliwość konsultacji po szkoleniu.

Prowadzący: Tomasz Kapuściński

Zapisz się lub
zapytaj o szczegóły?

  609 431 437

Po co Ci Facebook?

Facebook to obecnie największy serwis społecznościowy na świecie i w Polsce. Miliony użytkowników, codziennie z niego korzystając, stwarza mnóstwo możliwości do promowania swojej firmy.

Niezależnie czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, punkt gastronomiczny czy dużą hurtownie spożywczą – Twoi klienci korzystają z Facebooka, a więc masz takie same możliwości docierania do nich jak każdy. Na naszym szkoleniu poznasz te możliwości i bez problemu zaczniesz pozyskiwać nowych klientów.

Na szkoleniu dowiesz się :

• Jak prowadzić fanpage aby był skuteczny dla Twojego typu biznesu.

• Jak samemu tworzyć kreacje reklamowe

• Jak dotrzeć do klienta zamożnego,

• Jak skutecznie optymalizwać budżet Co nowego wproadza Facebook

Plan szkolenia (czas trwania 6 godzin)

  • Dlaczego to widzę? Zasady wyświetlania reklam na Facebooku.
  • Kim są moi potencjalni klienci?

(Facebook Insights) analiza Waszych branż. Omawiamy na prostych przykładach jak tworzyć grupy docelowe i segmentować klientów, którzy są potencjalnie najważniejsi dla naszego biznesu. Często firmy popełniają błąd, myśląc "każdy jest naszym klientem". Pokazujemy, dlaczego warto zawęzić "każdego" do mniejszej, ale jasno sprecyzowanej grupy, która ma duże szanse na zostanie naszymi klientami.

  • Przerwa
  • Konfiguracja profilu firmowego. Możliwości, o których mogłeś nie wiedzieć (przykłady)

Niektóre agencje za stworzenie profilu firmowego na Facebooku biorą niemałe pieniądze. Pokazujemy jak samodzielnie stworzyć i poprawnie skonfigurować taki profil, jakie są wytyczne i co warto umieścić.

  • Menadżer Reklam - wprowadzenie. Obsługa, typy postów, testy AB, kreacje, narzędzia.

Ciągłe zmiany na Facebooku wymuszają różnicowanie umieszczanych przez nas postów. Niektóre formy są bardziej efektywne od innych, dlatego pokazujemy kiedy i jak używać poszczególnych typów.

  • Przerwa na Lunch
  • Jak samemu tworzyć atrakcyjne treści (grafika, video, teksty)

Dzielimy się poradami i pomysłami na kampanie, omawiamy z czego czerpać inspiracje i jak tworzyć treści, aby były skuteczne. Kilka prostych zasad odnośnie zdjęć, grafiki, copywritingu, używania ikon, języka korzyści i treści sprzedażowych. Metody prowadzenia - konkretne przykłady i strategie (Lejek sprzedażowy, Profil Ekspert, Firma 0d kuchni)

  • Czego unikać?

Istnieje szereg działań, których należy unikać, promując firmę na Facebooku. Omówmy szczegółowo najczęściej popełniane błędy, zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Pokażemy jak można przypadkowo przepalić budżet i nie uzyskać żadnego efektu. Nie będziecie musieli uczyć się na własnych błędach.

  • Dodatkowe konsultacje, analiza waszych projektów i zakończenie.

  Z social media jest jak z ekspozycją za szybą w sklepie odzieżowym. Z zewnątrz musi to wyglądać ładnie i zachęcająco, aby klient wszedł do środka. Wewnątrz natomiast ktoś musi te wszystkie manekiny ubrać i poustawiać. Pokaże Ci jak z social media zrobić zachęcającą ekspozycję Twojej firmy.

Zdobywałem wiedzę szkoląc się między innymi w:

Warszawska Szkoła Reklamy - której jestem absolwentem

Social Tigers - jedna z wiodących agencji social media w Polsce

Kilka tysięcy złotych efektywnie spożytkowanych budżetów i dziesiątki projektów socialowych dla klientów w ramach prowadzonej Agencji Reklamowej

Szkolenia organizowane przez Polski Oddział Facebooka

Tworzyłem kreacje i prowadziłem komunikację przy współpracy z:

I wieloma innymi firmami i instytucjami.

strony internetowe siedlce

Termin szkolenia ustalamy indywidualnie, skontaktuj się z nami.

Koszt: 350 zł netto

Zapisz się

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Nazwa firmy (opcjonalnie)
Branża (opcjonalnie)

Administratorem danych osobowych jest Agencja Reklamowa TEKSTURA Krzysztof Raźniak z siedzibą przy ul. Zbrojnej 7, 08-110 Siedlce, NIP: 821 255 18 55. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up