fbpx
strony www siedlce

Szkolenie Facebook

Zostań Ninja, Supermanem, Jedi i Wiedźminem Social Media

 

Social Media Ninja już nie wystarcza, teraz trzeba być kimś więcej. Na szkoleniu uczę jak w pełni wykorzystać możliwości Facebooka. Prowadź fanpage, angażuj odbiorców, kreuj emocje, buduj zaufanie i twórz efektywne reklamy swojej firmy. Facebook nie jest trudny. Opanuj go i zdobywaj nowych klientów jak prawdziwy superbohater

Dla kogo: Właściciele firm, freelancerzy, działy marketingu, managerowie i nie tylko. Szkolenie Facebook przygotowane jest indywidualnie pod grupę, aby każdy wycisnął jak najwięcej.

Prowadzący: Tomasz Kapuściński

szkolenie facebook

Siedlce: 19.09 | 24.09 | 9.10

Warszawa: już wkrótce

Zapisz się, zapytaj o szczegóły lub o inny termin

  609 431 437

strony internetowe siedlce

Szkolenie Facebook - cena

Grupy 3-6 osobowe

Przyprowadź znajomego i uzyskajcie rabat!  Napisz poniżej.


Koszt: 470 zł netto / osoba

Zapisz się

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Nazwa firmy
Uwagi
Termin szkolenia

Administratorem danych osobowych jest TEKSTURA Krzysztof Raźniak z siedzibą przy ul. Zbrojnej 7, 08-110 Siedlce, NIP: 821 255 18 55. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Po co Ci Szkolenie Facebook?

  

Facebook to obecnie największy serwis społecznościowy na świecie i w Polsce. Miliony użytkowników, codziennie z niego korzystając, stwarza mnóstwo możliwości do promowania swojej firmy.

Niezależnie czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, punkt gastronomiczny, dużą hurtownie spożywczą czy odpowiadasz za marketing w ogólnopolskiej firmie – Twoi klienci korzystają z FB, a więc masz takie same możliwości docierania do nich jak każdy. Na naszym szkoleniu z Facebooka poznasz te możliwości i bez problemu zaczniesz pozyskiwać nowych klientów.

 

Na szkoleniu dowiesz się:

• jak prowadzić fanpage aby był skuteczny dla Twojego typu biznesu,

• jak samemu tworzyć kreacje reklamowe,

jak docierać do odpowiednich klientów i ich pozyskiwać,

a także wiele więcej.

Szkolenie z Facebooka - plan

(czas trwania ok. 6 godzin)

  • Dlaczego to widzę? Zasady wyświetlania reklam na Facebooku.

Codziennie przeglądając nasz profil wyświetla nam się mnóstwo reklam. Pokażę, na jakiej zasadzie jest to robione i jak to wykorzystać.

  • Kim są moi potencjalni klienci?

Analiza Waszych branż (Facebook Insights). Omawiam na prostych przykładach jak tworzyć grupy docelowe i segmentować klientów, którzy są potencjalnie najważniejsi dla naszego biznesu. Często firmy popełniają błąd, myśląc "każdy jest naszym klientem". Pokazuję, dlaczego warto zawęzić "każdego" do mniejszej, ale jasno sprecyzowanej grupy, która ma duże szanse na zostanie naszymi klientami.

  • Przerwa
  • Konfiguracja profilu firmowego. Możliwości, o których mogłeś nie wiedzieć (przykłady).

Niektóre agencje za stworzenie profilu firmowego na Facebooku biorą niemałe pieniądze. Pokazuję jak samodzielnie stworzyć i poprawnie skonfigurować taki profil, jakie są wytyczne i co warto umieścić.

  • Menadżer Reklam - wprowadzenie. Obsługa, typy postów, testy AB, kreacje, narzędzia.

Ciągłe zmiany na Facebooku wymuszają różnicowanie umieszczanych przez nas postów. Niektóre formy są bardziej efektywne od innych, dlatego pokazuję kiedy i jak używać poszczególnych typów.

  • Przerwa na Lunch
  • Jak samemu tworzyć atrakcyjne treści (grafika, video, teksty). Jak poprawnie organizować konkursy

Dzielę się poradami i pomysłami na kampanie, omawiam z czego czerpać inspiracje i jak tworzyć treści, aby były skuteczne. Kilka prostych zasad odnośnie zdjęć, grafiki, copywritingu, prowadzenia konkursów, używania ikon, języka korzyści i treści sprzedażowych. Metody prowadzenia - konkretne przykłady i strategie (Lejek sprzedażowy, Profil Ekspert, Firma 0d kuchni).

  • Czego unikać?

Istnieje szereg działań, których należy unikać, promując firmę na Facebooku. Omówię szczegółowo najczęściej popełniane błędy, zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Pokażę jak można przypadkowo przepalić budżet i nie uzyskać żadnego efektu. Nie będziecie musieli uczyć się na własnych błędach.

  • Dodatkowe konsultacje, analiza Waszych projektów i zakończenie.
Szkolenie z Facebooka

  Z social media jest jak z ekspozycją za szybą w sklepie odzieżowym. Z zewnątrz musi to wyglądać ładnie i zachęcająco, aby klient wszedł do środka. Wewnątrz natomiast ktoś musi te wszystkie manekiny ubrać i poustawiać. Pokaże Ci jak z social media zrobić zachęcającą ekspozycję Twojej firmy. 

Tomasz Kapuściński

Zdobywałem wiedzę szkoląc się między innymi w:

Warszawska Szkoła Reklamy - której jestem absolwentem

Social Tigers - jedna z wiodących agencji social media w Polsce

Kilka tysięcy złotych efektywnie spożytkowanych budżetów i dziesiątki projektów socialowych dla klientów w ramach prowadzonej Agencji Reklamowej

Szkolenia organizowane przez Polski Oddział Facebooka

Tworzyłem kreacje i prowadziłem komunikację przy współpracy z:

I wieloma innymi firmami i instytucjami.

Interesuje Cię inny termin? Chciałbyś zorganizować indywidualne szkolenie z Facebooka dla swojej firmy? Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy 🙂

strony internetowe siedlce strony www siedlce
Scroll Up