Szkolenie Copywriting

szkolenie copywriting

Zaskakuj, wzbudzaj emocje, angażuj, sprzedawaj – wszystko za pomocą słów

Jeśli znasz pojęcie „ślepoty banerowej”, przez którą odbiorcy ignorują reklamy to z tekstami jest jeszcze gorzej! Codziennie natrafiamy na tysiące zdań, które nic nie wnoszą do naszego życia, więc nie chce nam się tego wszystkiego czytać.

Szkolenie Copywriting pokaże Ci jak zwiększyć swoje szanse na skupienie uwagi użytkownika i przekazanie mu tego, co chcesz powiedzieć. A to pierwszy krok do nawiązania dalszej relacji…

Szkolenie wyłącznie w formie indywidualnej dla zorganizowanej grupy

Cena ustalana indywidualnie w zależności o wielkości grupy i lokalizacji

Online lub stacjonarnie z naszym dojazdem

Masz pytania do szkolenia indywidualnego?

Skontaktuj się z nami pod numerem 796 516 601 lub mailowo: sandra@agencjatekstura.pl

 Program szkolenia Copywriting

(czas trwania ok. 6 godzin)

Szkolenie Copywriting – dlaczego warto?

Przydatne kompetencje

Nie musisz od razu pisać długich treści. Copywriting przydaje się na wielu płaszczyznach, a znajomość zasad pomoże w codziennym życiu zawodowym i prywatnym

Rozwój biznesu

Lepsze teksty, emocjonujące opisy, wciągające treści i perswazyjne oferty to przede wszystkim skuteczniejsze działania biznesowe, a to przekłada się na zyski.

Dopasowana treść

Treść szkolenia dopasowujemy do grupy. Nie słuchasz o nierealnych przykładach jeśli prowadzisz niewielką firmę. Samo mięcho i gotowe rozwiązania dla Twojego biznesu 

Dopasowany termin

Szkolenie wyłącznie w formie dedykowanej dla większej grupy zorganizowanej, firm, instytucji. Dostosujemy się do Waszego kalendarza

Bezpieczeństwo

Szkolenia odbywają się online stacjonarnie z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa sanitarnego. Jesteśmy dobrze przygotowani

Darmowe konsultacje

Nie zostawimy Was samych po szkoleniu! Macie bezpośredni kontakt z trenerem, możecie konsultować wprowadzaną wiedzę w życie

Trenerzy

Krzysztof Raźniak

Head of Digital

Ubiera firmy w treści i wspiera dobrym słowem. Autor nazw, sloganów i tysięcy znaków dla klientów Tekstury. Specjalizuje się w budowaniu atrakcyjnego contentu, a także wnikliwej analizie danych. Marketer o szerokim spektrum umiejętności i wiedzy, którą z zamiłowaniem dzieli się na szkoleniach. Teksty pisze nie patrząc na klawiaturę, produkując dziesiątki słów na minutę. Nie ma formy tekstowej, w której nie jest w stanie się odnaleźć.

Krzysztof Raźniak

Head of Digital

Ubiera firmy w treści i wspiera dobrym słowem. Autor nazw, sloganów i tysięcy znaków dla klientów Tekstury. Specjalizuje się w budowaniu atrakcyjnego contentu, a także wnikliwej analizie danych. Marketer o szerokim spektrum umiejętności i wiedzy, którą z zamiłowaniem dzieli się na szkoleniach. Teksty pisze nie patrząc na klawiaturę, produkując dziesiątki słów na minutę. Nie ma formy tekstowej, w której nie jest w stanie się odnaleźć.

Szkolenie Copywriting – dla kogo?

Właściciele firm

Zajmujący się samodzielnie tworzeniem treści w swojej firmie lub nadzorujący pracowników,  zewnętrzne podmioty lub agencje

Pracownicy

Managerowie, specjaliści i pracownicy każego szczebla, którzy dopiero zaczynają z copywritingiem lub zajmują się tą tematyką na co dzień

Freelancerzy

Blogerzy, Influencerzy i wszyscy, którzy chcą tworzyć lepsze treści oraz poznać proste zasady projektowania tekstów

Rekomendacje

Świetna atmosfera szkolenia i mnóstwo merytorycznej wiedzy. Prowadzący wnikliwie przeanalizował wszystkie przypadki i pokazał jak sobie radzić w naszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam każdemu

Barbara Domaniuk, Emalco Enamelware

Tomek pokazał mi krok po kroku jak ustawiać kampanie, jak robić grafiki i na co zwracać uwagę. Okazuje się, że nie trzeba być grafikiem, żeby wszystko dobrze wyglądało. Świetnie podana, wartościowa wiedza.

Krystian Pasik, Domtel Telecom

Profesjonalnie przygotowane szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, dużo przydatnej wiedzy i motywacji do działania. Warto było skorzystać i polecam innym.

Katarzyna Lipińska, Ponad Architekci

Szkolenie to był strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam, że wszystko jest tak właściwie bardzo proste jak już ktoś to dobrze wytłumaczy i pokaże. Polecam szkolenia w Teksturze!

Barbara Wójcik, Express Lingua

Byłam już na wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj wszystko zostało przedstawione dokładnie tak, jak powinno. Merytorycznie bardzo wysoki poziom, dużo przykładów z życia i ćwiczeń.

Marta Chromińska, Lama Glama

Uważam, że warto było skorzystać z oferty kursów, bo każdy temat został przystępnie przedstawiony, a wiedzę wdrażam na co dzień.  Ilość pomysłów na rozwój firmy, jaka pojawia się w trakcie szkoleń jest niebywała.

Marcin Pisarek, Plisar

Jestem zadowolona ze szkoleń i polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy, profesjonalne przygotowanie i miło spędzony czas w luźnej atmosferze. Nawet skomplikowane tematy wydają się potem proste.

Anna Władzimiruk, Instytut Estetyki

Certyfikat Szkoleniowy

Jako oficjalna jednostka w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych wydajemy certyfikaty, które potwierdzają nabycie odpowiednich kompetencji i świadczą o ukończeniu szkolenia, zgodnie z naszymi wymogami. 

Jak to wygląda

Szkolenia online i stacjonarne – w sali, na auli, na stadionie i nawet w piwnicy – dopasujemy się.

FAQ

W ciągu całego roku aktywne czasowo są projekty szkoleniowe z takich programów jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy lub Programy Regionalne. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy jakie masz możliwości.

Jeszcze przed całą sytuacją prowadziliśmy szkolenia online, zatem jesteśmy do tego dobrze przygotowani. Prowadzimy również szkolenia stacjonarnie, ale obecnie w nieco ograniczonej formie ze względów bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami i ustalimy dogodną formę.

Szkolenie dopasowane jest do grupy i poziomu, co oznacza, że niezależnie czy dopiero zaczynasz, masz już pewną wiedzę lub dysponujesz większymi umiejętnościami, a chcesz aktualizacji i wejścia na wyższy poziom – wykorzystasz ten czas maksymalnie.

Szkolenie jest jednodniowe i trwa około 6 godzin

Tak, wydajemy imienne certyfikaty po szkoleniu.

Masz do wykorzystania 1 godzinę darmowych konsultacji z trenerem, a do tego przesyłamy materiały, linki i prezentację no i w miarę naszych możliwości pomagamy również później

Zapisz na szkolenie więcej niż jedną osobę i uzyskaj rabat na wszystkich. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt i napisz ile osób chcesz zapisać na szkolenie, a my prześlemy propozycję cenową. Jeśli zbierzesz całą grupę (np. ze swojej firmy) to zaproponujemy indywidualną cenę. Do tego zapisz się do naszego tekstulettera i śledź nas na Facebooku, gdzie czasami udostępniamy kody rabatowe na szkolenia.

Szkolenia stacjonarne odbywają się w naszych salach w Siedlcach, lub w dowolnym miejscu w Polsce gdy uda się zebrać odpowiednią grupę. Szkolenia online możesz przejść z dowolnego miejsca na ziemi.

Oferujemy możliwość skorzystania z innego terminu szkolenia. Należy zgłosić do nas przynajmniej na 7 dni przed ustalonym rozpoczęciem szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 7 dni decydujemy indywidualnie, zależnie od wielkości grupy na dany termin.

Jak najbardziej! Doświadczenie naszych kursantów pokazuje, że nie jest to pusta teoria, która zaraz zostanie zapomniana. Szkolenia nie tylko pozwalają zrozumieć temat, ale dają gotowe narzędzia i rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia w swoich warunkach. W razie problemów doradzimy Ci również po szkoleniu.

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

Szkolenie Copywriting

Szkolenie wyłącznie w formie indywidualnej dla zorganizowanej grupy

Cena ustalana indywidualnie w zależności o wielkości grupy i lokalizacji

Online lub stacjonarnie z naszym dojazdem

Sprawdź również inne szkolenia:

Facebook & Instagram

Zostań Ninja, Supermanem, Jedi i Wiedźminem Social Media

Google Ads

Dowiedz się jak w prosty i skuteczny sposób docierać do Twoich klientó w internecie

Pozycjonowanie

Sprawdź dokładnie na czym polega pozycjonowanie strony i pozyskiwanie „darmowego” ruchu

Masz pytania do szkolenia copywritingu?

Porozmawiajmy