strony www siedlce

Strony internetowe

Strony internetowe to czasami pierwszy i jedyny kontakt klienta z firmą. Aby nie zaprzepaścić tej szansy tworzymy nowoczesne strony www, portale tematyczne, blogi, witryny wielojęzyczne, strony firmowe i wizytówkowe dopasowane do urządzeń mobilnych (RWD), skrojone na miarę, wykonane według wymagań z zachowaniem poprawnej prędkości ładowania i użyteczności dla przeglądającego (UX design). Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które przyniosą korzyści w postaci realizacji celów danej witryny. Dodatkowo odpowiedni dobór słów kluczowych i optymalizacja strony, którą wykonamy, pozwoli uzyskać naturalnie lepsze pozycje w wyszukiwarce Google.

Strony internetowe tworzymy na Wordpressie - przyjaznym, jednym z najbardziej popularnych i nieustannie aktualizowanych systemów CMS. Daje to gwarancje poprawności działania, bezpieczeństwa i bycia na bieżąco. Zajmujemy się również tworzeniem contentu w postaci treści tekstowych, grafik, piktogramów i zdjęć (własne lub stockowe).

Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić i wypełnił BRIEF.

NASZE STRONY INTERNETOWE TO:

/Większa sprzedaż i krok przed konkurencją

Nasze strony uzyskują wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na rynku lokalnym i zapewniają dopływ nowych klientów, a więc większą sprzedaż.

/Indywidualny wygląd.

Gwarantujemy, że strona projektowana jest specjalnie dla Ciebie w oparciu o przekazane sugestie oraz identyfikację wizualną firmy.

/Strona Internetowa w 7 dni.

W przypadku standardowych stron firmowych jesteśmy w stanie postawić gotową stronę internetową w 7 dni roboczych. Szybko, sprawnie i kompleksowo.

/Na telefony i tablety

Każda tworzona przez nas strona www przystosowana jest do wyświetlania na ekranach o róznej wielkości – komputery, telefony, tablety (strona responsywna)

/Dziel, rządź, aktualizuj!

Dajemy Ci dostęp do panelu strony oraz tłumaczymy w jaki sposób edytować i dodawać pewne rzeczy. Nie musisz z każdą małą sprawą do nas dzwonić i ponosić dodatkowych kosztów. Chyba, że nie masz na to czasu :)

/Nie martw się o szczegóły techniczne.

Jeśli chcesz możemy w całości zająć się sprawami techniczny mi u naszego hostingodawcy. Pomagamy dobrać domenę i serwer, a także załatwiamy wszystkie formalności.

STRONA INTERNETOWA
ZWIĘKSZAJĄCA ZYSKI

Jak dobrze wiesz im wyższa pozycja w wyszukiwarce Google tym większa szansa, że klient odnajdzie Twoją firmę w internecie. Nasze strony internetowe są tak zoptymalizowane, aby uzyskiwać wysokie pozycje na rynku lokalnym na wybrane słowa kluczowe. Zamów u nas stronę internetową, a efekty przyjdą szybciej niż myślisz!

strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up