fbpx
strony www siedlce

/ Strony Internetowe

eWWWolucja Twojej firmy

Strony internetowe to czasami pierwszy i jedyny kontakt klienta z firmą. Aby nie zaprzepaścić tej szansy tworzymy nowoczesne strony www, portale tematyczne, blogi, witryny wielojęzyczne, strony firmowe i wizytówkowe.

strony internetowe siedlce
strony www siedlce

/ Projektowanie stron www

Tworzenie stron internetowych to nie tylko ładna grafika i ciekawe treści. To również projektowanie użyteczności dla klienta, tak aby każdy wiedział gdzie i po co ma kliknąć.

/ Responsywne strony internetowe

Projektujemy strony www w oparciu o identyfikację wizualną firmy, przekazane sugestie i własne doświadczenie. Mimo, że nie trzymamy się utartych schematów, to zawsze wdrażamy podstawowe założenia, tak aby strona internetowa była zgodna z wymogami użytkowników i wyszukiwarki.

projektowanie stron internetowych siedlce

Strony www - opinie

4

3

Panowie wykonali kawał dobrej roboty. Nie widziałem potrzeby robienia nowej strony internetowej, bo wydawało mi się, że moja stara jest wystarczająca. Dopiero gdy zobaczyłem wstępną wizualizację okazało się, że można zrobić wszystko dużo lepiej i mądrzej. Panowie zajęli się wszystkim od początku do końca i chwała im za to.

2

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Tekstura. Chciałam prostą, minimalistyczną stronę internetową, która pozwoli na odpowiednie prezentowanie naszych projektów bez niepotrzebnego rozpraszania uwagi i dokładnie to udało się uzyskać. Polecam!

1

Zgłosiliśmy się do Agencji w momencie planowania rozszerzenia naszej działalności o placówki franczyzowe. Panowie dogłębnie przeanalizowali naszą sytuację wejściową i zaproponowali odpowiednie rozwiązania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy pracę z Teksturą.

strony internetowe siedlce strony www siedlce
Scroll Up