strony www siedlce

Obsługujesz klientów firmowych?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie oryginalną propozycję. Polecaj swoim klientom stworzenie strony internetowej u nas, a za każde sfinalizowane zamówienie wypłacamy 10% wartości netto zamówienia.

Działamy na rynku już kilka lat i stworzyliśmy dziesiątki nowoczesnych stron internetowych, które uzyskują wysokie pozycje w wyszukiwarce, co bezpośrednio wpływa na dopływ nowych klientów i zwiększoną sprzedaż. Strony są dostosowane do obecnych wymagań związanych z polityką prywatności, jak również dostępne na telefony i tablety. Zajmujemy się wszelkimi szczegółami technicznymi (domena i serwer), tworzymy treści, zdjęcia, oferujemy również podstawowy typ pozycjonowania na rynku lokalnym – jednym słowem kompletna strona internetowa od A do Z.

Na przestrzeni kilku lat naszej działalności mieliśmy przyjemność współpracować z dużymi markami na rynku siedleckim i ogólnopolskim, dlatego możesz mieć pewność, że Twój klient zostanie należycie obsłużony.

Sprawdź nasze realizacje

Korzyści bezpośrednie

 • Otrzymujesz 10% wartości zamówienia netto na stronę internetową, czyli średnio 150-200 zł, a w przypadku rozbudowanych serwisów lub sklepów internetowych nawet powyżej 500 zł!
 • Przelew w 48h od finalizacji przez nas zamówienia z poleconym klientem

Korzyści pośrednie

 • Twój klient będzie zadowolony z polecenia bo zacznie więcej sprzedawać
 • Wzrost sprzedaży u klienta może wpłynąć na większe i częstsze zamówienia Twoich usług/produktów
 • Jeśli Twój klient poleci nas kolejnemu znajomemu to również otrzymasz 10% wartości zamówienia netto!

Jak przystąpić do programu polecającego – krok po kroku

Wypełnij poniższy formularz. Pamiętaj o przeczytaniu i zaakceptowaniu Regulaminu Programu

W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas dane do wygenerowanej poczty email. Z niej prowadzić będziemy korespondencje z Twoim klientem, abyś na bieżąco śledził postępy finalizacji zamówienia.

Rozpocznij polecanie naszych usług tworzenia stron internetowych swoim klientom.

Zarabiaj! :)

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Adres e-mail
Treść wiadomości

Oświadczam, że przeczytałem oraz akceptuję Regulamin Programu Afiliacyjnego i wyrażam chęć uczestnictwa w Programie.
Administratorem danych osobowych jest Agencja Reklamowa TEKSTURA Krzysztof Raźniak z siedzibą przy ul. Zbrojnej 7, 08-110 Siedlce, NIP: 821 255 18 55. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Regulamin Programu Afiliacyjnego

 • Organizatorem Programu Afiliacyjnego jest Agencja Reklamowa TEKSTURA Krzysztof Raźniak, z siedzibą przy ul. Zbrojnej 7 w Siedlcach.
 • Uczestnikiem Programu Afiliacyjnego może zostać każda firma zarejestrowana na terenie Polski.
 • Polecenie Klienta to przekazanie przez Uczestnika Programu informacji o możliwości wykonania strony internetowej lub sklepu internetowego u Organizatora Programu potencjalnemu Klientowi.
 • Forma Polecenia Klienta przez Uczestnika Programu jest dowolna. Organizator Programu zapewnia zestaw materiałów reklamowych, które Uczestnik Programu może otrzymać za darmo do rozpowszechnienia w dowolnym miejscu, takim jak np. własne biuro, salon sprzedaży, punkt obsługi klienta, itp.
 • Aby Uczestnik Programu otrzymał umówione wynagrodzenie nastąpić musi formalne złożenie zamówienia na stronę internetową lub sklep internetowy u Organizatora Programu oraz jego finalizacja w postaci opłacenia faktury zaliczkowej lub końcowej przez Poleconego Klienta.
 • W celu weryfikacji i kontroli Organizatora Programu dla każdego Uczestnika Programu założona zostanie skrzynka email, z ktorej Organizator Programu korespondować będzie z Poleconym Klientem celem finalizacji zamówienia. Uczestnik Programu otrzyma dostęp, aby sprawdzić czy doszło do złożenia zamówienia przez Poleconego Klienta.
 • Wynagrodzenie Uczestnika Programu wynosi 10% wartości netto zamawianej przez Poleconego Klienta strony internetowej lub sklepu internetowego.
 • Wypłata środków następuje na wskazane konto bankowe na podstawie wystawionej przez Uczestnika Programu faktury Organizatorowi Programu.
strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up