Nagrywanie podcastów

J ako jedna z niewielu agencji w Polsce oferujemy wsparcie przy nagrywaniu podcastów dla Twojej marki. Od pomysłu, przez rozpisane scenariusze, wsparcie techniczne, po montaż, upload oraz promocję.

Podcasty to już nie tylko tymczasowy trend dla nielicznych. To dziesiątki tysięcy regularnych słuchaczy w całej Polsce i co najmniej kilka ogromnych platform, jak Spotify, Apple czy Google do słuchania.

To wciąż nieodkryty przez marki, a jednocześnie mocno angażujący kanał bezpośredniej komunikacji z Twoim odbiorcą. Nagrajmy coś razem!

Kto to u nas robi

Sandra Krupa

Natalia Modrzyńska-Marer

Krzysztof Raźniak

Przygotowanie scenariuszy

Słowa jasne jak słońce – scenariusz i odpowiednie przygotowanie się do nagrywania to podstawa. Pomysły na odcinki i to, o czym będziemy opowiadać, aby nasi odbiorcy chcieli nas stale słuchać to jeszcze większa podstawa.

Wręcz podstawa podstaw.

Dlatego też bierzemy na siebie większość tej twórczej części nagrywania podcastów i przygotujemy szczegółowy plan na każdy odcinek, aby móc nagrać go bez nerwów zgodnie z planem.

Wsparcie techniczne

Szukanie porad na temat sprzętu do nagrywania podcastu jest niczym wpisanie w internecie „jaką lodówkę wybrać” – mnóstwo różnych wskazówek, opinii, testów, po których i tak wiemy jeszcze mniej.

Mamy doświadczenie w nagrywaniu podcastów i wiemy jak „uzbroić” Cię w sprzęt odpowiedni do sytuacji, budżetu i formy nagrywania.

Do wystarczającej jakości nagrania nie trzeba wcale niesamowitych warunków i drogiego sprzętu – podpowiemy co możesz zrobić nawet w domu czy dowolnym pomieszczeniu firmowym.

Montaż, postprodukcja i upload

Niezależnie czy będziesz nagrywać solo czy w kilka osób, na miejscu czy online, na dobrym czy słabym sprzęcie – na montażu postaramy się wycisnąć z tego max.

Każde nagranie to mnóstwo surowego materiału do obrobienia, za co również odpowiadamy, aby finalnie wypuścić gotowy odcinek.

Zajmiemy się również wrzuceniem każdego odcinka na największe platformy podcastowe.

Promocja

Bez odpowiedniej promocji Twojego świeżego podcastu nie da się osiągnąć tego co chcemy, a więc zaangażowanych słuchaczy i stałych kontaktów z marką.

Tutaj również możemy przygotować odpowiedni plan, stworzyć grafiki i zająć się promocją poprzez Twoje kanały social media, wszak w tym jesteśmy specjalistami.

Promocja dotyczy nie tylko Twojego podcastu, ale również dobierania odpowiednich osób do współpracy i znajomości rynku influencerów, youtuberów i podcasterów.

Kilka naszych produkcji

Nagrywanie podcastów z nami

Pomysły na odcinki

Niezależnie od branży staramy się kreować mnóstwo pomysłów na kolejne odcinki, tak aby angażować Twoich odbiorców

Doświadczenie

Zrealizowaliśmy już kilka podcastów i mamy dobrze poukładane procesy ich tworzenia, więc przeprowadzimy Cię przez wszystko za rękę

Nowa forma komunikacji

Jeszcze niewiele firm w Polsce nagrywa swoje podcasty, a więc masz szansę dotrzeć do tysięcy odbiorców jako pierwszy

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

Zaczynamy?

Skontaktuj się z nami i omówmy podcast dla Twojej marki

Kontakt