Kurs Google Ads od A do S

Reklama w Google od zera

Ten kurs nauczy Cę samodzielnie reklamować swoją firmę bez potrzeby zatrudniania agencji lub specjalistów. A jeśli takich już zatrudniasz, to kurs pozwoli Ci zrozumieć na czym to wszystko polega i czego możesz oczekiwać.

Gwarancja zwrotu środków do 14 dni od wyjścia kursu

PRZEDSPRZEDAŻ KURSU

299 zł netto

470 zł

Dostęp w lutym 2024

Reklama firmy w Google Ads

Skuteczna, dostosowana do wielkości Twojej firmy i posiadanych środków, docierająca do klientów, do jakich chcesz, w danej dzielnicy, mieście, regionie, w całej Polsce lub w dowolnym kraju na świecie – taka jest w skrócie reklama w Google Ads.

Kurs napakowany jest wiedzą potrzebną do startu w Google Ads „od zaraz” – naucz się wszystkiego krok po kroku i zacznij działać. I ja Ci w tym pomogę!

Z kim spędzisz te kilka godzin?

Jestem specjalistą Google, w codziennej praktyce od 8 lat, a jako szkoleniowiec od ponad 4 lat.

Obsługuję na co dzień konta klientów o łącznym budżecie rocznym ponad 800 000 zł.

Postanowiłem zebrać wszystko, co wiem, czego doświadczyłem, co sprawdziłem i jakie błędy popełniłem i przekształcić to w przystępny kurs online Google Ads. Nie obędzie się bez historii z życia innych firm, takich jak Twoja.

Sam również lubię przechodzić kursy i szkolenia innych specjalistów, dzięki czemu staram się wyciągnąć esencję różnych podejść i doświadczeń.

Krzysztof Raźniak

Wiedza z kursu pozwoli Ci:

Ustawiać reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google

Ustawiać na wybranych stronach w internecie reklamy graficzne, nawet jeśli nie projektujesz i nie posiadasz grafik

Ustawiać reklamy produktowe w wyszukiwarce Google w przypadku sklepu internetowego

Ustawiać na wybranych kanałach i filmach reklamy video na Youtube

Ustalać ile budżetu będziesz potrzebować, aby osiągnąć zadowalające wyniki

Wyciągnąć dużo ciekawych wniosków odnośnie swojego biznesu na podstawie danych z narzędzi

A także bardziej zaawansowane rzeczy, jeśli chcesz (albo możesz je pominąć na początek), takie jak ustawianie niezbędnej analityki, metody optymalizacji kampanii, remarketing na różne etapy lejka, wróżenie z fusów, przepowiadanie pogody i numerów lotto.

No dobra, aż tyle to może nie, ale znajdzie się również trochę adsowych konkretów dla bardziej wymagających, np. jak generować sprzedaż na niezłym poziomie.

Dla kogo jest ten kurs Google Ads?

Małe firmy

O zasięgu lokalnym i nie tylko – które chcą zaistnieć na rynku, znaleźć sposób na przetrwanie lub dotrzeć do nowych klientów

Specjaliści

Managerowie, specjaliści, pracownicy każego szczebla i freelancerzy, którzy dopiero zaczynają z reklamą Google lub zajmują się tą tematyką na co dzień

E-commerce

Właściciele sklepów internetowych i pracownicy, któzy zajmują się zwiększaniem przychodów z różnych kanałów digital

Średnie i duże firmy

O zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym – które samodzielnie zajmują się reklamą lub nadzorują pracowników i agencje

Czy kurs jest dla Ciebie?

Jeśli uważasz, że to nie dla Ciebie, że to za bardzo techniczne i na pewno ciężko będzie Ci przyswoić wiedzę to wyobraź sobie, że na jednym z moich szkoleń na żywo na początku kursantka w wieku 50+ nie wiedziała jak dołączyć do spotkania online, a po kolejnych kilku godzinach szkolenia miała dla swojej firmy gotowe kampanie w Google Ads, które samodzielnie ustawiła. Serio.

Ten kurs Google Ads jest na tyle uniwersalny, że możesz go przejść zarówno z zerową wiedzą, jak i z już posiadanymi umiejętnościami. A jeśli jesteś już zaawansowanym użytkownikiem to poznasz moje metody i rozwiązania, które wypracowałem przez ostatnie 6 lat, a które mogą pomóc Ci w codziennej pracy przy Adsach.

PRZEDSPRZEDAŻ

299
  • 1 rok dostępu
  • Imienny certyfikat ukończenia kursu
  • Dostęp do grupy konsultacyjnej na Facebooku
  • Rabat na moduły branżowe w przyszłości
  • Rabat na inne kursy i szkolenia

Normalna cena

470
  • 1 rok dostępu
  • Imienny certyfikat ukończenia kursu
  • Dostęp do grupy konsultacyjnej na Facebooku

Gwarancja zwrotu środków

Jeśli tym kursem nie spełnię Twoich oczekiwań to zwrócimy Ci wpłaconą kwotę do 14 dni od startu kursu.

Około 8 godzin video

Wszystko czego możesz potrzebować o Google Ads w jednym szkoleniu.

Czy wiesz, że…

miesięczny koszt obsługi Google Ads przez agencję lub freelancera oscyluje w granicach 500-1500 zł albo i więcej, zależnie skali działania i wielkości budżetu?

Wiedza z kursu i samodzielne, skuteczne działanie pozwoli Ci zaoszczędzić od 6 000 do nawet 18 000 zł w ciągu roku na obsłudze agencyjnej.

Przykładowa lekcja

Co będzie zawierał kurs?

8 modułów – około 8 godzin

PRZEDSPRZEDAŻ KURSU

299 zł netto

470 zł

Dostęp w lutym 2024

Imienny certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas imienny certyfikat ukończenia szkolenia w wersji elektronicznej z unikalnym numerem seryjnym.

Dostęp do grupy specjalistów

Z kursem od razu nabywasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania z tematu Google Ads, Social Media i marketingu internetowego.

Rekomendacje ze szkoleń na żywo

Świetna atmosfera szkolenia i mnóstwo merytorycznej wiedzy. Prowadzący wnikliwie przeanalizował wszystkie przypadki i pokazał jak sobie radzić w naszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam każdemu

Barbara Domaniuk, Emalco Enamelware

Prowadzący pokazał mi krok po kroku jak ustawiać kampanie, jak robić grafiki i na co zwracać uwagę. Okazuje się, że nie trzeba być grafikiem, żeby wszystko dobrze wyglądało. Świetnie podana, wartościowa wiedza.

Krystian Pasik, Domtel Telecom

Profesjonalnie przygotowane szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, dużo przydatnej wiedzy i motywacji do działania. Warto było skorzystać i polecam innym.

Katarzyna Lipińska, Ponad Architekci

Szkolenie to był strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam, że wszystko jest tak właściwie bardzo proste jak już ktoś to dobrze wytłumaczy i pokaże. Polecam szkolenia w Teksturze!

Barbara Wójcik, Express Lingua

Byłam już na wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj wszystko zostało przedstawione dokładnie tak, jak powinno. Merytorycznie bardzo wysoki poziom, dużo przykładów z życia i ćwiczeń.

Marta Chromińska, Lama Glama

Uważam, że warto było skorzystać z oferty kursów, bo każdy temat został przystępnie przedstawiony, a wiedzę wdrażam na co dzień.  Ilość pomysłów na rozwój firmy, jaka pojawia się w trakcie szkoleń jest niebywała.

Aneta Pisarek, Plisar

Jestem zadowolona ze szkoleń i polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy, profesjonalne przygotowanie i miło spędzony czas w luźnej atmosferze. Nawet skomplikowane tematy wydają się potem proste.

Anna Władzimiruk, Instytut Estetyki

Zaufały nam setki firm i marek, między innymi:

FAQ

Nagrywanie materiałów jest w toku i zakładamy wypuszczenie pełnej wersji w lutym 2024

Staraliśmy się podzielić cały kurs na moduły i lekcje tak, aby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. Jeśli masz obawy, czy w pełni wykorzystasz kurs lub chcesz jeszcze więcej o nim porozmawiać to skontaktuj się ze mną krzysztof@agencjatekstura.pl

Tak, oczywiście. W panelu zakupowym zaznacz odpowiednią opcję i koniecznie wpis dane do faktury.

Oczywiście! Środowisko Google zmienia się dosyć szybko, a więc zakładam stałe aktualizacje tematów i dogrywanie nowych materiałów.

Tak, wydajemy imienny certyfikat po przejściu 100% kursu. Pamiętaj, że 1 dostęp do kursu dedykowany jest tylko 1 osobie, jeśli chcesz przerabiać go w więcej osób i chcesz więcej certyfikatów, to należy kupić odpowiednio więcej dostępów. Dla całej grupy kursantów przewidujemy niższą cenę jednostkową, skontaktuj się z nami i coś zaproponujemy :)

W przedsprzedaży dostęp na 1 rok liczony jest od wypuszczenia kursu na platformie więc od lutym 2024

Warto :) Poza niższą ceną otrzymujesz rabat na inne szkolenia i kursy.

Jeśli chcesz kupić kurs dla więcej niż 1 osoby to skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt lub na biuro@agencjatekstura.pl i napisz ile osób chcesz zapisać, a my prześlemy propozycję cenową.

Jeśli nie możesz wykonać płatności online na naszej platformie to udostępniamy inne możliwości. Skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt lub na biuro@agencjatekstura.pl

Jak najbardziej! Doświadczenie naszych kursantów pokazuje, że nie jest to pusta teoria, która zaraz zostanie zapomniana. Kurs nie tylko pozwala zrozumieć temat, ale dają gotowe narzędzia i rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia w swoich warunkach, a do tego zawsze możesz wrócić do dowolnego tematu. W razie problemów doradzimy Ci również po kursie w ramach zamkniętej grupy specjalistów, do której otrzymasz dostęp.

Masz pytania do kursu z Google Ads?

Porozmawiajmy

szkolenia-marketingowe