Be social & content – generator pomysłów

Jeśli brakuje Ci pomysłów na prowadzenie swoich profili w social media, brakuje pomysłów na tworzenie treści, masz dość gotowych schematów i cudownych formułek od kolejnego kołcza Facebooka, cudotwórcy-kuglarza, który obiecuje królika z kapelusza, a na końcu okazuje się, że i za królika i za ten kapelusz trzeba zapłacić – to jesteśmy na posterunku.

Oferujemy coś, czego chyba nie zrobił jeszcze nikt w Polsce. Napisz do nas, a my przeprowadzimy burze mózgów w swoim zespole i zaprezentujemy pomysły na social i content dedykowane dla Twojej firmy. Za darmo.

TEKSTURATOR

RĘCZNY GENERATOR POMYSŁÓW

Postaramy się przesłać odpowiedź do 3 dni roboczych.

Dopiszemy Cię do naszej listy mailingowej, bo wysyłamy tam takie cuda, że aż szkoda, że Cie jeszcze tam nie ma. Możesz wypisać się kiedy chcesz, ale zawsze wtedy płacze jedna panda.

  Czemu to robimy?

  Po pierwsze – bo możemy. Nie każdy musi być super kreatywny i sypać pomysłami z rękawa, a my akurat tak mamy, że przychodzi nam to z łatwością. Mamy niewielki, ale skuteczny i zwinny zespół specjalistów od Social Media i treści, więc generujemy pomysły zawodowo i z przyjemnością.

  Po drugie – bo lubimy mówić o marketingu, szczególnie w socialach, lubimy kreować rzeczywistość, podpowiadać, dzielić się swoją wiedzą i mieć świadomość, że nasze propozycje faktycznie wpływają na kogoś biznes.

  Po trzecie – bo chcemy się z Tobą poznać i być w kontakcie. Mamy mnóstwo ciekawych rzeczy do zaoferowania teraz i w planach na przyszłość, więc być może to będzie początek fajnej, niezobowiązującej znajomości 😊

  Postaramy się przesłać propozycje do 3 dni roboczych – ale nie miej nam za złe, gdyby coś się przesunęło, bo nasza praca jest w dynamicznie zmieniających się warunkach. Jednak damy z siebie ile możemy 😊

  Czekamy!