strony www siedlce

Fotografia reklamowa i video

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa - głównym czynnikiem, jaki przyciąga uwagę klientów odwiedzających stronę internetową lub przeglądających różne materiały reklamowe jest ładny wygląd. Można mieć bardzo dobre warunki cenowe i wysoką jakość produktów, ale bez odpowiedniej prezentacji tego co chcemy sprzedać ciężko jest osiągnąć oczekiwane rezultaty. Nic nie przemawia tak skutecznie do klientów jak dobrze wyglądające zdjęcie rzeczywistego produktu, który chce nabyć lub wizualizacja lokalu usługowego, do którego chce się wybrać. Dlatego też proponujemy idealne rozwiązanie. Fotografia produktowa, fotografia reklamowa i fotografia korporacyjna.

Fotografia produktowa typu packshot - jest to zdjęcie wcześniej przygotowanego produktu zwykle na białym tle w warunkach dobrego oświetlenia, najlepiej oddające jego wygląd. W połączeniu z obróbką graficzną, uwypukleniu zalet i charakteru fotografowanego przedmiotu, przynosi niesamowity efekt, niemożliwy do uzyskania w przypadku amatorskiego zdjęcia. Fotografia produktowa typu packshot wykorzystuje się głównie w sprzedaży internetowej (sklepy, aukcje allegro/ebay, itp) oraz do firmowych stron www, materiałów reklamowych takich jak: katalogi, ulotki, foldery, broszury, menu (dla gastronomii), teczki ofertowe, banery, plakaty, a także wszędzie tam, gdzie dobrze wyglądające zdjęcie ma znaczenie. 

Packshot

Filmy reklamowe, relacje foto/video

Filmy reklamowe, relacje foto/video - zajmujemy się realizacją i montażem filmów reklamowych, m.in: spoty reklamowe, relacje z eventów, filmy korporacyjne, filmy promocyjne oraz fotorelacje. W procesie produkcji kierujemy się zarówno oczekiwaniami jak i również własnymi pomysłami. Staramy się odpowiednio połączyć obie wizje i stworzyć coś, co pozostanie na długo w pamięci, wzbudzi podziw, uśmiech na twarzy oglądających lub wprowadzi w zadumę. Nasze filmy reklamowe nastawione są na konkretny cel i stanowią wartościowy content.

strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up