strony www siedlce

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa - głównym czynnikiem, jaki przyciąga uwagę klientów odwiedzających stronę internetową lub przeglądających różne materiały reklamowe jest ładny wygląd. Można mieć bardzo dobre warunki cenowe i wysoką jakość produktów, ale bez odpowiedniej prezentacji tego co chcemy sprzedać ciężko jest osiągnąć oczekiwane rezultaty. Nic nie przemawia tak skutecznie do klientów jak dobrze wyglądające zdjęcie rzeczywistego produktu, który chce nabyć lub wizualizacja lokalu usługowego, do którego chce się wybrać. Dlatego też proponujemy idealne rozwiązanie, poszerzając ofertę. Fotografia produktowa, fotografia reklamowa i fotografia korporacyjna.

Fotografia produktowa typu packshot - jest to zdjęcie wcześniej przygotowanego produktu zwykle na białym tle w warunkach dobrego oświetlenia, najlepiej oddające jego wygląd. W połączeniu z obróbką graficzną, uwypukleniu zalet i charakteru fotografowanego przedmiotu, przynosi niesamowity efekt, niemożliwy do uzyskania w przypadku amatorskiego zdjęcia. Fotografia produktowa typu packshot wykorzystuje się głównie w sprzedaży internetowej (sklepy, aukcje allegro/ebay, itp) oraz do firmowych stron www, materiałów reklamowych takich jak: katalogi, ulotki, foldery, broszury, menu (dla gastronomii), teczki ofertowe, banery, plakaty, a także wszędzie tam, gdzie dobrze wyglądające zdjęcie ma znaczenie.

Fotografia reklamowa, fotografia korporacyjna, relacja foto/video z eventów firmowych - wykonujemy zdjęcia lokali usługowych, biur, obiektów, pracowników, pojazdów, maszyn, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Tego typu fotografia ma zastosowanie przy prezentacji firmy i jej atutów w postaci np. klimatycznego wnętrza w restauracji, nowoczesnej floty ciężarówek w przedsiębiorstwie transportowym lub profesjonalnej kadry specjalistów w gabinecie kosmetycznym. Zastosowanie: strona internetowa i materiały reklamowe. Wykonujemy również fotorelację z imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i innych eventów.

strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up