strony www siedlce

Czym są eWWWolucje? To nasz autorski projekt wspierania przedsiębiorców w pozyskiwaniu klientów poprzez internet. Niezależnie od tego czy firma dopiero powstaje czy istnieje na rynku już wiele lat – znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

Ponad

Projektów webowych
Kompleksowa obsługa marketingowa
Działania dostosowane do budżetu

Co oferujemy pod postacią eWWWolucji?

Zależnie od obecnej sytuacji należałoby wykonać wszystkie punkty lub tylko ich część.

Strona internetowa – nowoczesna, responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych), szybka i przyjazna dla użytkownika oraz wyszukiwarki.

Jeśli posiadasz przestarzałą stronę internetową to wykonamy nową wersję, w przypadku braku zaprojektujemy wszystko od podstaw.

zobacz więcej

Social media – założenie i prowadzenie profilu firmy na Facebooku to tak naprawdę tylko początek. Prawdziwe efekty uzyskuje się z płatnych kampanii reklamowych, co do których jest mnóstwo możliwości. To kampanie stanowią o sile social media przy pozyskiwaniu klientów.

Zajmiemy się mediami społecznościowymi Twojej firmy lub powiemy Ci w trakcie szkolenia/indywidualnych warsztatów jak samemu to robić!

zobacz więcej

Pozycjonowanie – przez wyszukiwarkę Google codziennie przechodzą miliardy zapytań, na które odpowiedzią są wyświetlane tam strony. Jeśli chcemy skutecznie pozyskiwać klientów, to nie możemy zapominać również o tym, aby być wtedy, kiedy nas szukają. Mimo, że proces uzyskiwania coraz lepszych pozycji jest czasami mozolny, to efekty są stałe i stanowią solidny fundament w procesie pozyskiwania klientów.

Wybierzemy odpowiednie słowa kluczowe i zapewnimy ruch klientów z wyszukiwarki na stronie Twojej firmy.

zobacz więcej

Google Ads – system Ads zapewnia możliwość precyzyjnego kierowania reklam do użytkowników nie tylko wyszukiwarki Google ale również np. Youtube. Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania, reklamy graficzne, produktowe lub video – wszystko to jest dostępne i możliwe do wykorzystania, nawet dla małych firm lokalnych.

Najbardziej popularna wyszukiwarka na świecie daje mnóstwo możliwości. Wykorzystajmy je!

zobacz więcej
strony www siedlce strony www siedlce
Scroll Up